Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi a max korkülönbség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a max korkülönbség, amit bevállalnál nő idősebb- fiú fiatalabb felállásban?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mivel még csak 15 éves vagyok ezért a fiú max másfél évvel lehetne fiatalabb nálam. :)

15/l

2010. ápr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát, ez kortól is függ... 30 felett már nem jelent akkora problémát, ha akár 5-10 évvel is fiatalabb a srác... De mondjuk egy 17 éves lány esetében már vicces az 5 év korkülönbség. :D

Én most 24 éves vagyok - és habár van párom, akit nem áll szándékomban lecserélni - akár még a 6 évet is bevállalnám. Ha olyan lenne a srác, akit arra érdemesnek tartok. Mondjuk eddig a legtöbb korkülönbség a javamra 4 év volt, de kapcsolat nem lett belőle, csak egy 2 randis kaland. :D

2010. ápr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nekem is pont 6 év van a jelenlegi kapcsolatomban, és 24 vagyok, és működik, nem bántam meg.

Ezért is vagyok kíváncsi, hogy mások mennyire bevállalósak ilyen téren.

2010. ápr. 4. 12:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, 21 éves, főleg a velem egykorúak érdekelnek, azt hiszem, ha 6-7 évvel idősebb lenne a nő, még nem zavarna.
2010. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

16 éves lány vagyok

éshát szerintem max másfél év.

2010. ápr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Most ki az idősebb a nő vagy a férfi?
2010. ápr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

egyértelműen le van írva

nő idősebb-fiú fiatalabb

2010. ápr. 4. 13:24
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a férfinak kell az idősebnek lennie. Soha nem járnék tőlem fiatalabb fiúval. Időebbel annál inkább. Ez vagyok én.

De ha szeretitek egymást akkor nem baj a korkülömbség, nem az a fontos hanem a szerelem, a harmónia, a kölcsönös bizalom.

2010. ápr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

13.24 soha ne mondd,hogy soha! Én is ezt mondtam és mégis 14 évvel fiatalabb pasim van:)

38N

2010. ápr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem 2 évvel volt fiatalabb pasim, az még szerintem működik, de ennél fiatalabbat nem vállalnék be. Fordítva nagyobb korkülönbséget is vállalnék, de egy fiatalabb fiú teljesen másra vágyik, mint én. Plusz nekem kell az, hogy felnézhessek egy pasira és a fiatalabbaknál ez nehezebben teljesül.

25/L

2010. ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!