Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 évesként viszonyom van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesként viszonyom van egy 23 éves pasival. Mit is kéne tennem? Anyunak elmondjam?

Figyelt kérdés
Összebarátkoztam egy 23 éves pasival én 14 vagyok haza kisért majd + csókolt én vissza. Majd elkezdtünk talizni aztán együtt aludtunk ekkor nem volt még semmi. Majd én benyögtem neki hogy le akarok vele feküdni. Ő nem akart. Majd hosszú füzögetés után lefeküdtünk. Nagyon élveztem és ö is. Anyunak nem mondtam róla semmit. + ölne engem és a fiút is. Mit tegyek? A fiúval folytatni szeretném a viszonyt. De anyunak elmondjam? Mit tegyek segitsetek. Egy agódo 14 éves lány
2008. szept. 21. 23:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagy a korkülömbség és csak csalódnál.Nem tudom elképzelni h komolyan gondolná veled.Anyukádnak ne mond el mert bisztos kiosztana....Ezt magadba rendezd le szerintem mert egy 23 éves pasinak mások az igényei mint egy 14 évesnek.Keress korban hozzádillőt,hidd el többet érsz vele
2008. szept. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De ö tökre más. Mert ö nem arra utazott hogy jól + dugjon söt ö + se akart dugni az egészet én akartam és a magam beli fiúk + mind luzerok:S nem tudják hogy kell bánni egy lányal:S
2008. szept. 21. 23:50
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
most így gondolod de akkor is idős hozzád,de ezt én most hiába írom neked ha te nem úgy látod...nah meg pedofilitásért is kaphat főként ha be sem töltötted a 14et!
2008. szept. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtős a dolog. Most gondolj bele, egy 23 éves fiú szerinted felvállalna nyilvánosan a barátai előtt, vagy bárki más előtt. Keress korodbelit. Nem ezzel a majdnem 10 év korkülönbséggel van a probléma, hanem te vagy még túl fiatal, mert 10 év múlva már nem lenne olyan gáz, de így sztem az. Már bocs ha megbántottalak
2008. szept. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
megint én vagyok. a második mondatom az kérdőjeles lenne, vagyis annak akartam :)
2008. szept. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%

Szánalmas vagy. De a te életed. Úgy cseszed el, ahogy akarod. De komolyan, tulajdonképp mi a kérdés? Csináltál valamit, akartad. Nem bántad meg. Folytatni akarod.

Anyukáddal csak te ismered a viszonyodat. Egyébként egy kicsit logikus... ha tudod, hogy megölne, plusz folytatni is akarod a kapcsolatot, akkor szerintem elég egyértelmű, mi az, amit megtehetsz, ha akarod őt.

2008. szept. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
mekkora ribanc vagy. 14 evesen felajanlkozol egy fiunak. Ha annyira akart volna teged, o kezdemenyezett volna. Az ilyen kurvak miatt nem tisztelik a ferfiak a noket.
2008. szept. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
54%
Hát csak kihasznál.....utána jól eldob!! Melyik pasi nem használná ki ha felajánlkoznak neki?? Persze van kivétel de a te eseted nem ilyen...először zavarta talán ha kis picsa vagy még..de aztán mért is nem?! Lukra játszott hidd el!
2008. szept. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy nem tudják a 14 éves fiúk h hogyan kell bánni egy lánnyal, hiszen még gyerekek vagytok. Majd olyan 16-17 évesen kezdenek rájönni a fiúk is meg a lányok is hogy miként kell kezelni a másik nemet. Ne nagyon várd el egy 14 éves kissráctól h szeretgessen meg ilyenek. Az ilyen korosztályt inkább csak a játékok, msn, sz.gép meg az ilyenek érdeklik. Jó persze van rengeteg kivétel, de a legtöbb ilyen.
2008. szept. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

A pasid se komplett. Tulajdonképpen... összeilletek. :D

Egy pedofil és egy gerontofil.


Miért van nekem olyan érzésem, hogy te valójában dicsekszel? :)))


Hogy mit tegyél?

Légy körültekintő és ne ess teherbe!

Ne akarj lefeküdni a pasid barátaival is.

Ne képzeld, hogy most okosabb vagy mint azok a 14 éves fiúk akiket lenézel. Lehet, hogy nem tudják, hogyan kell egy nővel bánni de te sem, hogy hogyan kell egy férfival. Méghogy hosszasan fűzni, hogy megdugjon. Bahhh!

Csak szólj anyudnak ha véget akarsz vetni a kapcsolatnak. Mert tuti, hogy kiheréli a pasidat. :D

2008. szept. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!