Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar engem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar engem a barátnőm erőszakkal biszexxé átnevelni?

Figyelt kérdés
Ez valami új TV-s irányzat, mint a szakállas nő?

2016. márc. 28. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan lehet valakit erőszakkal biszexé tenni? Álmodban wc pumpát nyomkod a hátsódhoz?
2016. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy at akar nevelni?
2016. márc. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Viccesnek tűnik amit mondasz, de van ebben valami igazság. Ma, ha mezei hetero vagy, aki úgy szeret dugni, ahogy az emberek nagy része, akkor uncsi vagy, meg begyöpösödött.

Fogadjunk, hogy instagram-buzzi, facebookon csüngő és még teregetni is csak selfie-botra szokott a csaj, amolyan modern, "erős" nő.

2016. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én sose akarnám atnevelni a barátom
2016. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kapcsolat már ott rossz, ha bárki is át akarja nevelni a másikat valamivé.
2016. márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!