Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy pasival aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy pasival aki elmondása szerint rossz házasságban él és ha nem lenne a gyerek el sem vette volna a nőt. A tenyerén hordoz mindent megkapok tőle mindenféle téren. Elhagyjam? Vagy maradjak a "titkos szerető"?

Figyelt kérdés
A felesége imádja de ő már nem szereti.17 éve vannak együtt. Nem fog elválni ő is megmondta. Nem tudom hogy mit tegyek folytassam-e a dolgot vagy sem. Szeretem. és eléggé rossz ez így nekem, de ha nincs velem megkattanok. Szerintetek?
2010. ápr. 4. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Gondold magadat a megcsalt feleség helyébe...:( a válasz:HAGYD EL!!! Hány éves vagy?
2010. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ez elég nehéz ügy. Ha ő tényleg azt mondta, hogy nem fogja otthagyni a feleségét akkor itt csak és kizárólag te leszel a vesztes. Sajnálom, de ez az igazság, és szerintem ezt te is tudod. Ha vele maradsz, akkor egy idő után te többet akarnál, és akkor hirtelen szakít majd veled. Ha most te szakítasz vele akkor is szar lesz, de talán azt még hamarabb átvészeled és találsz majd olyan embert, aki csak téged akar, és nem 17 éve házas, nincs gyerek, stb.
2010. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Terhes vagy.
2010. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem akarja elhagyni a feleségét, akkor hagyd ott. Feltételezem, nem akarsz osztozni az embereden. Evidens, hogy az legyen a célod, hogy a rossz házagságból kiszakítsd, így nektek még lehet egy boldog életetek. Abban viszont ne legyél biztos, hogy ő nem szereti. Vagy csak nehezen szabadul tőle? Szerintem mindenképp próbáld elérni a válást.:) 22/f
2010. ápr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is.Elég rib.anc érzés fogott el.Mindent megkapok tőle stb. Nem fog elválni.Akkor mi a kérdés? Lehet,hogy azt is csak hazudta neked,hogy csak a gyerek miatt van, és csak szexre kellesz neki.Neked nincs így jövőd.Keress egy szabd pasit és reménykedj,hogy az nem jön össze egy rib.nccal.
2010. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyenlő hagyd el.
2010. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Gyakori hitegetés, hogy csak a gyerek miatt/csak szánalomból van valaki a feleségével.
2010. ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 orbanveronka válasza:
én azt mondom hogy, csak azert kellesz hogy kihasználjon ,volt még ilyen,és még lesz ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,...
2010. ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok...köszike a válaszokat..
2010. ápr. 4. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!