Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parkapcsolati veszekedes. Kinek van igaza? :D

Figyelt kérdés

Regota egyutt vagyunk,nem fog valtozni semmi. Csak kivancsi lennek, ki h gondolja. Probalom roviden.


Elmeseltem a paromnak, hogy van valami a nyelvemen(ami nagyon faj), es mondtam, hogy majd megnezetem orvossal. Erre a valasza: "Minek? Majd elmulik." *hatasszunet* "Nem?"

Minderre nem is szoltam semmit inkabb, de kicsit azert rosszul esett.


Masnap meseltem neki, hogy mikor veszem a levegot, erzem,hogy beszur. Valasza: "Lehet meg kene nezetni orvossal!"

En meg alapjaraton egy olyan ember vagyok, aki rogton kimondja ami eloszor eszebe jut...es azt mondtam: Minek? Ugy is elmulik...nem?" :D

Nem komolyan mondtam, csak valamivel vissza akartam adni az elozo napit.


Nos..o nem vette olyan poenra. Osszevesztunk, de a legviccesebb, azon,hogy en miert most kotoszkodom vele, miert nem akkor abban pillanatban,amikor megsertodok. Es,hogy majd ha en megsertem, akkor o majd ket het mulva fog elkezdeni kotekedni miatta.



Ha megbant valaki, akkor az abban a ket masodpercben banto csak, amig vegighallgatom?



2016. ápr. 10. 12:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Végig se olvastam, de a párodnak adok igazat. És tudod miért? Mert teleírtad a kérdést röhögö szmájlikkal. Látszik rajtad hogy agyilag éretlen taknyos vagy.
2016. ápr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

En ket darab smileyt latok osszesen.

Azert, mert tudod jelezni szerettem volna,hogy nem egy komoly dologrol van szo.

A jellemzest pedig koszonom szepen! Edes vagy :)

2016. ápr. 10. 12:06
 3/13 anonim ***** válasza:

Az első problémádat nem gondolta olyan komolynak,a másodikat meg komolyabban vette.

Neki van igaza,ezen mit kell megsértődni? Még ha neki szúrt volna az oldala és te mondtad volna neki,hogy majd úgyis elmúlik,akkor érteni lehetne a célzást,de így hülyeség az egész gondolatmenet.

2016. ápr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
:D No comment...
2016. ápr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
gyerekes viselkedés.
2016. ápr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja ertem. Tiszta gyerekes vagyok tenyleg. Ettol most okosabb lettem.
2016. ápr. 10. 15:37
 7/13 A kérdező kommentje:

Mint ahogy mar leirtam, nem egy melyrehato, komoly dologban kell gondolkozni.

Anelkul nem tud senki allast foglalni, hogy beszolna?

2016. ápr. 10. 15:44
 8/13 A kérdező kommentje:

#3:

Nem en sertodtem meg. Pont ezert nem ertem.

Tudom milyen vagyok, szeretek beszolni, de azt sosem komolyan. De ettol meg nem ertem mie sertodott meg meg mert tettem egy megjegyzest.

2016. ápr. 10. 15:47
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez amolyan férfidolog lehet, párom is ilyen. :) Ha utólag felhozok valamit, ami bántott, akkor minek kell hetekig lovagolni a témán, már rég nem is emlékszik rá (meg lássuk be, ezek utólag tényleg semmiségek, csak helyben esnek szarul :D), ezt megbeszélve következetesen odafigyeltem rá, hogy azonnal jelezzem, azóta meg sárkány vagyok, akihez nem lehet hozzászólni, mert mindenen megsértődik... :D


Itt nincs jó megoldás, eleve vihar a biliben a szitu. Igazából egyikőtöknek se volt igaza. :) Amíg az ilyenen túl tudtok lépni, nincs gond.

2016. ápr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hat igen, en is "mindig kotoszkodom", amikor szolok,hogy nem tetszik valami.

Persze, ez egyaltalan nem egy olyan "veszekedes", ami barmin is valtoztatna. Ugyan ugy szeretjuk egymast. Csak kivancsi voltam,hogy ez ilyen ferfi dolog-e,hogy "utolag ne hozd fel a problemaidat". De hat eddig egy ferfi sem volt kepes erre valaszt adni.

Koszonom szepen az ertelmes valaszod! Komolyan jol esett! :)

2016. ápr. 11. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!