Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Közel egy éve megbeszéltük hogy nyitott kapcsolatban leszünk, mert kiderült hogy van valakije. Mivel 20 éve már csak ő van, így a kaland gondolata miatt bele mentem. De egy jó idő múlva már senkit nem akartam, de neki még most is megvan a csaja, sőt olyan mintha azt szeretné hogy itt hadjam, de nem mondja ki.Támogatja mindenben, mivel nem dolgozik, így a rezsit is ő fizeti. A csaj egyet fütyül ugrik, én kérek valamit, hetek-hónapok könyörgése lesz a vége. A gond az hogy van egy közös lányunk aki nem akarja az apját elhagyni, ő most 8.-os. én meg nem szívesen megyek a lányom nélkül, de már lassan képes vagyok lemondani a lányomról is, hisz érzelmileg már tönkrementem, és már az sem érdekel ha mindennek lehordanak. Szeretnék még boldog lenni,örülni az életnek.

2016. ápr. 12. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ő lépjen le a csajhoz te meg maradj a lányoddal.Elég nagy a lányod meg tudod vele beszélni, hogy akkor megy az apjához amikor akar, de ti már nem tudtok együtt lenni. valószínüleg ez akkor is véget ért volna, ha nem nyitott a kapcsolatotok ebben ennyi volt.
2016. ápr. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Teljesen érthető a hozzáállásod.

Ezért nem vagy egy rossz anya.

Ezt nem te alakítottad így. Váláskor,ez a tény hogy az apuka más nőt támogat.Ez még ellene is szólhat majd.

Mivel a családjától és legfőképp a gyermekétől vonja el ezt a pénzt. A kislánnyal meg le kell ülni ezt megbeszélni.Ha nem akarod a lányodat elveszíteni, akkor ez a beszélgetés elkerülhetetlen lesz számodra.

2016. ápr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
A nyitott kapcsolatoknak rendre ez a vége. Az egyik fél megkapja, amit várt tőle, a másik nem. Aztán jön az irigykedés.
2016. ápr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3/3 nem hinném hogy irigy lennék. Mire? mikor nekem is ott a lehetőség? Úgy látom neked az élet nem osztott még igazán pofonokat. Nem azzal van bajom hogy nőzik, menjen, mert a génjeitekben ez van megírva. DE, ne adjon neki többet mint ami jár, szerintem.
2016. ápr. 17. 06:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Osztogatja az nekem is, csak én már 57 éve tanulok elhajolgatni előlük. :-))

Tudom, nem a legtalálóbb kifejezés az irigység, de nem jut jobb eszembe. Mint amikor a lányos apa "féltékeny" az új udvarló feltűnésekor. Az sem igazi féltékenység, csak nincs jobb szó rá.

2016. ápr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!