Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, akik ragaszkodtok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, akik ragaszkodtok az exnőitekkel való barátsághoz, mit szólnátok ha az új barátnőtök eltiltana benneteket tőlük?

Figyelt kérdés

Az én barátom exnője folyamatosan a pasimon lóg, és a barátom nem akarja lerázni.

A hétvégén választás elé akarom állítani: vagy ő vagy én.

Kicsit félek a reakciójától. Szeret és boldog velem ezt tudom, mégis tartja a kapcsolatot azzal a csajjal "csak barátok vagyunk" jeligével. Nem csalna meg, legalábbis nem kezdeményezne, de attól a nőtől minden kitelik, a fél városnak megvolt már..

Szerintetek mire számíthatok?


2016. ápr. 13. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Én nő vagyok ugyan, de ez nem jó taktika. Mert ha választás elé állítod, akkor titokban úgyis folytatni fogja vele a csevegést és nem lesznek szem előtt.

Ha a pasidat lehet vinni, akkor a csaj vinni is fogja. Mellesleg fura dolog ez a kapcsolattartós dolog az exszel, mert még kötődik hozzá valamilyen szinten.

2016. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Ugyan én nem vagyok férfi de voltam hasonló szituációban, ahol én voltam az ex. Mondjuk én rá se másztam exemre főleg nem akkor, mikor új barátnője lett. Mi nagyon jó barátok maradtunk de a barátnője nem viselt el engem pedig tényleg kb. az öcsémként tudtam rá tekinteni. (ezért is mentünk szét, mert a kémia úgy eltűnt, hogy az valami hihetetlen de attól még jófejnek tartottuk a másikat) Én elfogadtam barátnője döntését és a srác is belement, hogy akkor a kapcsolatunk ezennel terjedjen a boldog szülinapokig és ennyi :D Tudom, hogy nem ez a válasz a kérdésedre csak azt akarom mondani, hogy én voltam ilyennek a negatív elszenvedője de még én is megértettem, hogy ez jogos.
2016. ápr. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ezt a kifejezést nem is akarom használni, tudom hogy az eltiltás szótól még inkább tartanák a kapcsolatot.

Arra szeretném megkérni hogy húzza meg a határokat, mert neki sem esne jól ha nekem írná azt az exem hogy "nem akar elveszíteni".

Ez már valamivel finomabb megfogalmazás?

2016. ápr. 13. 19:53
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Tettek már lapátra csak barátként (2-szer) csak mert az aktuális barátnő nem viselte el, hogy a párjának nőbarátai is voltak. Rosszul esett, és a pasiknak sem volt könnyű ezt a döntést meghozni, hiszen jó barátot veszítettem el így, de tudomásul kellett vennem. Viszont az első ilyen esetnél döntöttem úgy, hogy én nem leszek ilyen, és soha nem fogom a páromat tiltani a nőbarátaitól, legyen az akár egy ex, aki nem véletlenül ex vagy csak haver.
2016. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok hogy egy ilyen gyökérrel jöttél össze. Borítékolhatod hogy meg fog csalni.
2016. ápr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%

Ha van egy kis esze akkor kidob a francba. Ha papucs akkor nem, és még le is rázza a csajt.


Én nő vagyok, de nem tűrném el azt senkitől, hogy választás elé állítson, érzelmileg zsaroljon pusztán féltékenységből.


Azt írod nem csalna meg a párod, mégis el akarnád marni a barátjától. Mert igen, simán lehetnek csak barátok. Ha meg a párod meg akar csalni, ahhoz nem kell egy excsaj. Megcsalna bárki mással is ugyanúgy. Ha pedig nem csal meg akkor vele sem fog, akármennyire is próbálkozna a lány nála.


Szerény véleményem szerint nem tesz jót az ilyesmi egy kapcsolatnak sem, és normális ember nem tolerálja. Nálam repülnél ugyanazzal a lendülettel amilyennel benyögöd, hogy vagy te vagy a barát...

2016. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Azt szólnám kérlek, hogy amíg bele nem habarodok, addig azért nincs köze hozzá, utána - ha mégis megtörténne -, meg már azért.
2016. ápr. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Azt nem tudom, mire számíthatsz. De mondd el neki nyíltan, kertelés és célozgatás nélkül, világosan, hogy neked milyen érzés ez, és hogy az excsaj köztudottan erkölcstelen viselkedése miatt mik a félelmeid. A beszélgetés során lehet, hogy te is megnyugszol, és/vagy a pasid rájön, hogy milyen kellemetlen ez a szitu. (Már csak amiatt is, hogy ha tényleg túl sok időt tölt vele, akkor evidensen kevesebbet veled.)


Persze lehet úgy is hozzáállni, ahogy az előző válaszolók, de nekem rossz tapasztalataim vannak. Kifejezetten zavart az exszel való "csak barátság", de hiába jeleztem. Egy idő után meg is csalt vele, nem is egyszer, és ki tudja, meddig folytatták volna, ha nem buknak le. Persze utána jött a sírás, könyörgés, és kapott is új esélyt. De még mindig nem akart minden kontaktot megszakítani azzal a büdös ribizlivel, aki ráadásul szintén csalta a pasiját ezzel a viszonnyal. Akkor került pont az ügy végére, amikor a lotyó megint elkezdett nyomulni, hogy találkozzanak. Én nem "tiltottam", de választás elé állítottam: csak úgy maradok vele, ha nincs semmiféle kontakt a ribbanccal. Ha egyetlen egyszer is kiderül, hogy átver, abban a pillanatban repül.

2016. ápr. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem ne tiltsd, csak közöld vele, mennyire szarul esik ez neked. Kinek ne esne szarul? Nekem is szarul esett anno, mikor megtudtam.

Az én pasimban volt annyi, hogy magától megszakított minden kontaktot az exével. Ha a tiédben nincs, akkor elgondolkodnék...

2016. ápr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!