Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is létezik AZ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is létezik AZ ÁLOM PASI?

Figyelt kérdés
Bár, tökéletes pasi nincs... mondják páran. Szerintem a Jó Isten teremtett, csak hinni kell benne. A párom 21 éves egyetemista. Szerelmesek vagyunk. Már nagyon hosszú ideje együtt vagyunk és mindenben egyet értünk, de ha még is van valami amiben eltérőek a nézeteink, se perc alatt megoldjuk. Mindenben olyan ahogy elképzeltem az IGAZIT. Udvarias őszinte lenyűgöző a modora, és hangja illata... minden értése szava, csókja... a nemi életünk. Mintha mesekönyvből lenne tervezne. :) És mindig tudja, mikor mit kell mondania, vagy tennie. Vagy épp mikor vágyom csendre és nyugira. Megtudtam a nővérétől nemrég, hogy elárulta otthon, szeretné velem leélni az életét és egyetem után meg is kérné a kezem, mert semmiben nem volt még ilyen biztos. Múltkor elszólta magát előttem... az hiszem lakásra gyűjt... (fel is tűnt, hogy többet dolgozik :P). Néha szóba jön, hogy de jó is lenne "együtt élni örökké"... meg mind ketten nagycsaládot szeretnénk... Annyira passzol és tökéletes minden. Felhőtlenül boldogok vagyunk. :) / Bár néha félek, hogy túlon túl tökéletes... De hamar elhessegetem az ilyen képeket... Szerelmes vagyok. Ugye akkor ezek szerint, AZ "ÁLOMPASI" LÉTEZIK?
2010. ápr. 6. 16:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Mond csak szoktál anyagozni? Szerintem veszélyes. A tökéletes pasi csak látszat, ő valójában egy ufó!!!!
2010. ápr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Terhes vagy!
2010. ápr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

Nem nem létezik.

Lehet a 'te álompasid' majd egy idő múlva rájön nem bulizta ki magát, elkötelezte magát túl hamar..vagy öregkorára inni fog, majd akkor mondd hogy álompasi, ha 80 évesen is még kísérget, ő főz neked :D

ezzel geyütt, sok sikert nektek, legyetek boldogok!


18/f

2010. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért látod tökéletesnek, mert a rózsaszín köd belengi az agyad...
2010. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
52%

szerintem létezik:)

én a párommal teljesen véletlenül a villamoson találkoztunk:)szerelem volt első látásra.imádjuk egymást♥mindig ilyen férfira vágytam.remélem örökre együtt leszünk.

2010. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
sztem csak azért írta mert olvassa a sok csaj levelét akik nem tudnak pasizni és villogni akart. kivi lennék h igazából mennyire tökéletes ez a kapcsolat. szerintem ilyen nem létezik h tökéletes. nem unalmas így? lehet én vagyok fura de beleőrülnék ha nem lenne semmi izgalom a kapcsolatomba és minden tökéletes lenne
2010. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
A szerelem rózsaszín ködpárája!Majd elszáll!De addig élvezd ki minden pillanatát!
2010. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Nincs álompasi.Kizárt. nem létezik. egyáltalán sem nem.
2010. ápr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:

szerintem is létezik de mivel semmi sem tart örökké ezért a ti szerelmetek is lassan elmúlik ,nem teljesen de mindig nem lesztek ennyire szerelmesek...az érzések elmúlnak.

Ha ennyire biztosak vagytok a dologban akkor sok sikert és remélem hogy te tényleg megtalltad az ÁLOMPASIT...mindnenki nem ennyire szerencsés

2010. ápr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Hát, pedig ez így van. Csak remélem mások is vannak ilyen szerencsések. És attól, mert minden flottul megy még abszolút nem unalmas... sőt... mi is tervezünk és meglepetéseket készítünk...és nem tudjuk mi a vége... :D
2010. ápr. 6. 16:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!