Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudassam egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam egy lánnyal, hogy el van hízva?

Figyelt kérdés
Nem akarom megbántani, de eléggé elhízott és szerintem sokkal csinosabb lenne ha lefogyna. Ő is kövérnek tartja magát, de nem nagyon tesz érte, hogy ez változzon. Hogy érzékeltessem vele, úgy hogy ne sértsem meg?

2016. ápr. 19. 10:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
Miért akarod más életébe ütni az orrodat?
2016. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Barátnőd amúgy?
2016. ápr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Már miért kellene mondjál bármit is? Az ő teste, nem a tied.
2016. ápr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%
Az a baj, hogy az emberek azt hiszik, képesek megváltoztatni másokat. Egy változás csak akkor lesz tartós, ha belső késztetés, motiváció miatt történik. Vagyis amíg ő maga úgy nem dönt, hogy tesz ellene, addig te édesmindegy mit mondasz neki, nem fog változtatni az életén. De ha amúgy nem a barátnőd, akkor nem mindegy?
2016. ápr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
Ha csak haverom, vagy szimplán kiszemeltem közölné velem, hogy fogyjak le, akkor elküldeném a francba. Milyen jogon pofázik bele az én életembe? Ha nagyon akarok, majd teszek az ügy érdekében, de ezt nem mások miatt szeretném megtenni. Ha a párom szólna ilyenért, akkor vele is elbeszélgetnék, hogy ha ennyire zavarja, akkor miért van velem, és közölném, hogy majd én eldöntöm, ha tenni szeretnék ellene. Nagyon megbántana, ha bárki szólna emiatt, és nem azért, mert egy nem túl pozitív tulajdonságomra hívta fel a figyelmemet, hanem mert ki nem állhatom, ha bele akarnak szólni az életembe. De szerintem ezzel nem vagyok egyedül, túlsúlytól függetlenül. Gondolom, nincs annyira elhízva, hogy az hatással legyen az egészségére, mert akkor már magától is tett volna ez ellen. :) Plusz pár kiló meg belefér, valakinek kifejezetten tetszik is, ha van mit fogni egy nőn. :D
2016. ápr. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem felesleges bármit is mondani neki. Ő is tisztába van a tényekkel, mint írtad. A te véleményed nem oszt nem szoroz az állapotán.

A véleményed elmondhatod, neki, hogy vékonyan csinosabb lenne, de ennyi.

2016. ápr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Megbántani mindenképpen megfogod. Ezt nem lehet úgy közölni, hogy ne legyen neki rossz. Ha a párom kérné hogy fogyjak le azon annyira nem akadnék ki, pláne ha a plusz kilók akkor jöttek volna rám mikor már együtt voltunk.

Én magam miatt kezdtem el fogyni, most tartok 15 kg-nál, párom eleinte támogatott is, viszont most már kéri hogy maradjon is belőlem valami, mert úgy szeretett ahogy voltam.

2016. ápr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Hivatalosan nem vagyunk együtt, de valami olyasmi. Utolsó: gratulálok a -15kg-hoz! :)
2016. ápr. 19. 10:33
 9/27 anonim ***** válasza:
95%

Ismerősöm lefogyott, most lóg a melle, leszakad az arca (nem tudom másképp körülírni a jelenséget), kötényhasa van, narancsbőrös. Egyébként egy egész guszta kis töltött galamb volt, helyes pofival, most ebből nem maradt semmi.

Úgy néz ki, mint egy életunt 40 éves, akinek lófeje van. Minden eszembe jut róla, csak az nem, hogy csinosabb. Ráadásul lógós, fekete cuccokat hord, mert ő sem tud megbarátkozni vele, hogy a bőre nem követte a változásokat, pedig lassan fogyott és sokat mozgott. A vádlija meg a válla rendben is lenne, de pont a lényeges részek torzultak el. Mint mondjuk az arca...


Másrészt: most én is hízok, mint a lufi. :(

Évek óta nem jön a baba, volt négy vetélésem, most töm a doki hormonokkal, hogy a mesterséges beültetés sikeres legyen, és meg is maradjon. Ennek érdekében feküdni is kell, gyakorlatilag tilos a pisilésen kívül más, nehogy gond legyen. Minden ilyen beültetéses csoda alkalmával felkaptam 10 kilót, és nem vigasztal, hogy ez ezzel jár.

Nem elég, hogy kudarcok érnek a gyerekvállalás során, még el is hízok. Meg is mondtam a férjemnek, hogy ez az utolsó, ha most se sikerül, akkor nem lesz gyerek, ha ez zavarja, akkor elhagyom, és keres egy nőt, aki vékony és termékeny. (És nagyon szeretem érte, hogy ilyenkor lehülyéz...)

De már depressziós vagyok, mert minden kollégám azon lovagol, hogy nem kéne ennyit enni, divatdiétákat küldenek e-mailben, hívnak kondizni (miközben megtermékenyítés után nem hogy nem emelhetek vagy futhatok, még mosogatni is tilos felkelnem), és mivel nem akarom reklámozni, milyen nehéz időszakon megyünk keresztül, csak hallgatom a jobbnál jobb tanácsokat, hogy fogyjak le.

Mondjuk az is igaz, még senki se vette a fáradságot, hogy megkérdezze, miért híztam ennyit rövid idő alatt.


Ennek úgy vágtam neki, hogy tudtam mivel jár (legalább is azt hittem), de megéri, hisz anya leszek. Na erre bumm: életem végéig ronda, zsíros disznó leszek, és a baba vagy sikerül, vagy nem.


Már a munkahelyemen egyáltalán nem eszek semmit, mert mindenki bánt. De tényleg, eszek két abonett kekszet sonkával, és jönnek a megjegyzések, hogy ettől sok cartól hízok, mást kéne enni.

Szóval néha 12-14 órán keresztül vizet iszok, és semmi kaja. Ha hajtós nap van, érzem, hogy ez nem jó így, de már elegem van, hogy mindenki szekíroz.



Ez csak egy kis történet.


Te megkérdezted, miért hízott el? Miért nem akar fogyni?

Azt írod, kövérnek tartja magát, szóval felesleges vele tudatni, hogy elhízott, elvégre tisztában van vele. Ha nagyon zavarná, tenne ellene.

Nem vagy pszichológus (gondolom), nem tudhatod, mi a hízás oka, mivel tudnál segíteni. Az sem kizárt, hogy szervi oka van (PCOS, inzulinrezisztencia, diabétesz, pajzsmirigy, fogamzásgátlók, antidepresszánsok, stb is hízást okoznak)

2016. ápr. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Csak megbántani tudod.
2016. ápr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!