Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz Ő soha nem fog elköltözni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz Ő soha nem fog elköltözni az anyukájától? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, a párom 29 éves. Ugyan abban a városban élünk. Én a saját lakásomban, Ő még az anyukájával. Lassan 4 éve vagyunk együtt. Már többször mondtam neki, hogy mi lenne ha hozzám költözne. Mindig elterelte a témát. A napokban mondtam neki ismét, hogy jó lenne azért már egy kicsit tovább lépni a kapcsolatunkban, hogy össze költöznénk vagy valami. Mondta, hogy oké akkor az én lakásomba albérlőket kell keresni. Kérdeztem, mert hogy hová szeretne költözni. Mondta, hogy "hát szerinted hová? Anyához!" Mondtam, hogy miért költöznénk oda, ha van egy saját lakás ahol csak ketten élnénk, ahol senki nem szólna bele az életünkbe. Azt mondta, hogy ő nem akarja egyedül hagyni az anyukáját. Ezt nem is értettem. Hisz egy városban lakunk akkor látogatja meg amikor akarja. Az anyukájára nem kell vigyázni teljesen önellátó, még dolgozni jár. Mondtam neki, hogy én biztos nem költözöm oda az anyukájához. Ezzel így a téma le is volt zárva. Ma hívott az párom anyukája (csodálkoztam mert soha nem beszéltünk még telefonon), hogy hallottam a fiamtól, hogy ide fogsz költözni. Mondtam neki, hogy biztos nem fogok oda költözni, hanem azt szeretném ha a fia költözne oda hozzám. Erre elkezdett velem telefonon ordibálni, hogy mit képzelek én magamról, hogy arra kényszerítem a fiát, hogy őt egyedül hagyja abba a nagy házba. Ő nem fogja engedni, hogy oda költözzön hozzám. Tehát vagy én költözök oda, vagy így külön fogunk élni még 40 éves korunkban is. Szerintetek ez a kapcsolat így halálra van ítélve? A mai nap úgy éreztem, hogy lehet jobb lenne ennek az egésznek véget vetni. Igaz szeretem a páromat, de ha lesz egy gyermekünk akkor ő az anyukájával fog élni, mi meg a gyerekkel külön.
2016. ápr. 19. 10:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%

Nem sértésiből, de azért érdekelne honnan van neked saját lakásod 23 évesen... Tisztességes úton nem nagyon lehet ennyi idő alatt ennyit összeszedni, ha meg fater fizette akkor relatíve te is "apáddal" élsz, csak máshogy.


A kérdésre: Ez a figura nem fog elköltözni onnan sosem. Valószínűleg az anyja nem is hagyná. Ismerek ilyet, van a családban - lassan már 80 körüli - nő akivel a 60 körüli fia simán együtt lakik. Amikor házasodni akart az anyja közbelépett zsarolt, színlelt és embert rabolt (kicsiben) egészen addig amíg a nő el nem menekült. Azóta is odavannak egymásért a fiával - mármint a nő - de sosem lehetnek együtt amíg mindenki "Marika nénije" él. A srác apja amúgy hajtaná el otthonról, rendszeresek a viták (a srác apját egy amolyan elmaadott parasztemberként képzeld el, aki kora ellenére is aktív disznótenyésztő meg földműves).


De visszatérve rátok: Tisztázni kell a dolgokat. Kerek-perec. Sajnos most neki kell választania: Te és a szabad élet, vagy anyuka szoknyája. Persze téged támadni fognak bármit is teszel, de meg kell lépni :(


Kitartást és erőt hozzá...

2016. ápr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Előbb-utóbb egyeztetni kell a jövőbeli terveket is, én szakítanék, nem várhatsz rá a végtelenségig. Majd lesz, aki odaköltözik. Szerintem ennél rosszabb anyóst ki sem foghatnál, már most kioszt. Mi lenne, ha több kapcsolatotok lenne?

Sajnos ez halálra van ítélve. Sajnálom.

2016. ápr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég patt helyzet....

Amíg anyuka ennyire befolyás alatt tartja a fiacskáját addig nem túl sok mindent tehetsz. Vagy elfogadod ezt a helyzetet, vagy továbbállsz....nem vádaskodva, csak szimplán elköszönsz.

38F

2016. ápr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Fogadjunk, egyedül gyerek, és elváltak a szülei.

Sajnos az anyja rá tette fel az életét, képtelen lenen elszakadni tőle, és szemmel láthatóan a pasid sem akar ezen változtatni.


A helyedben itt véget is vetnék az egésznek. Már csak azért is, mert az anyja viselkedése tökéletesen előrevetíti, hogy ha odaköltözöl, akkor is útban leszel, még ha ku.ssolsz is. Ha esetleg szólni mersz bármiért, akkor anyóspajtás kicsinál. De ha esetleg odaköltözöl, akkor se vegyél rá mérget, hogy nem az lesz a fő célja, hogy téged elüldözzön. Vissza akarja kapni a pici fiát, aki eddig csak az övé volt, és te elvetted.


Gyerekvállalás után helyzet... ez nagyjából egy durva horror és a legotrombább vígjáték keveréke lenne. Ti ölitek egymást anyóssal, a gyerek miatt megy a marakodás, jó esetben a párod nyel, rossz esetben ellened megy, mert a drága anyukának mindig mindenben igaza van. Ha a tejallergiás gyereket túrórudival tömi, és aztán a gyerek fetreng a hascsikarástól, akkor is mindenben ő a tökéletes, és te meg a hárpia. (Csak példa volt...)


Hagyd meg ezt a pasit anyukának, ne állj közéjük, mert nem lesz jó vége.

Nagyon jól érzed, hogy ez a kapcsolat itt kifutott, nem egyformán képzelitek el a jövőtöket.

2016. ápr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló. A lakást örököltem, még a nagymamámtól.

4. Válaszoló: A párom egyedüli gyermek, az apukája 5 vagy 6 évvel ezelőtt halt meg.


Én is úgy érzem, hogy itt a vége ennek az egésznek. Ha ő az anyukájával szeretne élni ám legyen. De akkor engem felejtsen el.

Csak elég fura, hogy ő még 29 évesen az anyukájával szeretne élni. És nem szeretné az, hogy neki is saját családja legyen. Majd akkor meg koppanni fog, ha már az anyukája nem lesz, akkor egyedül marad.

2016. ápr. 19. 11:20
 6/15 anonim ***** válasza:
Hogy soha, azt nem mondom, de az elkövetkező években biztos nem fog elköltözni.
2016. ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Őszintén nem értem egy ilyen életképtelen ember, ennyire beteg nézetekkel (az ilyen szintű ragaszkodás mindkét oldalról nagyon beteges) mégis hogy szerez magának barátnőt. Bár ahogy számolom 19 évesen jöttetek össze, még elég fiatal lehettél. Ideje felnőni, törődj bele, ha ilyen embert látsz menekülj. Nagyon fiatal vagy, bőven van időd új kapcsolatot keresni, aminek még értelme is van. Mert ennek nincs és nem is lesz.
2016. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Lúzer a pali,nem is értem mit eszel rajta,29 éves pasi az anyjával lakik.

Konkrétan soha nem lesz férfi,ezért tart itt ahol tart.

Mamahoteles,életképtelen lúzer,ne haragudj kérdező,hogy ezt mondom.

Az anyja irányítja,a férfiasság szikrája sincsen benne.

Ha akarsz egy gyereket magad mellé akkor költözz csak vele össze.

Még,hogy az anyja nem engedi,17 éves korom óta nem engedem irányítsanak.

Én még attól is kivagyok,hogy a tesómmal lakok még,ultra gáz de az övé még extrémebben gáz.

2016. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Költőnő? ***** válasza:
Úristen,nem,dehogy. Soha. Ha próbálkozna is ilyesmivel, mama szépen helyretenné. De ha vmi isteni csoda folytán mégis ő költözne; akkor is menne anyuka részéről a kőkemény manipulatív hatalmi harc. Örök második leszel. Sztem most lépj. Fiatal vagy, még nem vagy lemaradva semmiről.
2016. ápr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nem fog elköltözni. anyuci fia. érzelmileg nem nőtt fel ez a pasi és benned is csak az anyukáját keresné. ha nem akarsz pótmamam lenni (ebben benne van,hogy a szexualitás idővel elmúlik mert senki sem kívánja a saját anyukáját) semmi értelme a kapcsolatnak.
2016. ápr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!