Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm behúzott a csőbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm behúzott a csőbe, de nekem ez már túl sok, mit tennétek?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, fél éve együtt is élünk. Én reggel 7-kor megyek dolgozni, általában este 7-re érek haza. Ezek után nekem még igényem van egy kis testmozgásra, tanulásra, ezért konditerembe járok 2 naponta, illetbe a szakmámhoz kapcsolódó anyagokat szoktam tanulni 9-ig, utána együtt töltjük az időt. Hétvégén egymással foglalkozunk, egy este szoktam még eljárni haverokkal sörözni. Ő sokat panaszkodott, hogy ez neki nem elég, mert a komoly kapcsolat arról szól, hogy a másikkal vagyunk együtt, nem a haverokkal. Szerintem pedig fontos, hogy az ember magának, a hobbijának is éljen, illetve még a barátjait se hanyagolja el, kb a szabadidő egyik fele minden egyéb, a másik fele a barátnő, így képzelem. Ebből sok vitánk volt.

Az utóbbi időben pedig egyre többet nyomkodja a telefonját, lefekvés előtt is. Annyira feltűnő volt. Amikor kérdeztem pedig elárulta, hogy a munkatársával (aki természetesen egy fiú) beszélget és hogy ő mennyire jó fej. Szégyenlem magam, de belenéztem a beszélgetéseibe, és akkor láttam, hogy csomó üzenetet már törölt, a maradékban pedig olyanokat beszél a sráccal és a barátnőjével, hogy milyen jó közösen időt tölteni, olyan jól érzik magukat, meglepiket kap tőle stb.. Rólam meg csak negatív dolgokat ír. Persze sok hibám van, de az, hogy direkt lejárat mindenki előtt, nem fair. Ezek után kérdőre vontam, hogy mi a helyzet, ő pedig azt mondta, hogy a fele sem igaz ami ott van, féltékennyé akart ezzel tenni, a barátnője tanácsolta neki. Az volt a célja ezzel, hogy észbe kapjak, és így még több időt töltsünk együtt. Egyrészt megnyugodtam, hogy akkor talán még sincs semmi, másrészt zavar, hogy ilyen idióta játszmázásba kezd, az meg pláne hogy direkt befeketít mások előtt. Nem tudom mit kezdjek most ezzel a helyzettel.



2016. ápr. 21. 08:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Hét közben lényegében nem lát, és ha jól értem, a hétvége sem teljesen az övé...

Nemsokára teljesen elhidegül tőled, na az majd megoldja a helyzetet.

2016. ápr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkozz vele többet. Elfog hidegülni tõled. Ha nem vetted volna semmibe mikor mondta,hogy az az idõ neki nem elég akkor nem játszmázott volna.
2016. ápr. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd nyíltan közölte, mit akar, te meg le se sza.rtad.

Szerintem itt a gond.


Este 9 után töltöd vele az időt, gondolom dolgozó emberként ti is időben mentek feküdni, ez legfeljebb egy óra, vagy annyi se. Talán egy gyors menet belefér. Hétvégén az egyik estét a haverokkal töltöd, a másikat vele. Ez tényleg túlságosan kevés!!


Minden mást előtérbe helyezel, a barátnőddel akkor foglalkozol, ha a többi dologgal végeztél. A sor végére került.


Hiába jelezte, hogy baj van, mivel neked ez így megfelel, az ő igényeit megint csak a legutolsó sorba tetted, majd foglalkozol a kérdéssel, ha nagy baj van. Mondjuk megcsal.


Egyébként kapaszkodj meg, a következő lépés az vagy lesz, hogy összefut egy olyan pasival, aki napi fél óránál többet szán rá az életéből, vagy berág és kiteszi a szűröd.


A probléma ott kezdődik, hogy ez a játszmázás az első, ami eljut az önző kis agyadig, eddig nem vetted a vészjelzéseket. Pedig a csaj nem először mondja, hogy baj van, ő boldogtalan és többre vágyik.

Most komolyan akkor vétek, ha belőled többet akar kapni, ha több időt töltene veled, mint elalvás előtt egy pár perc, meg egy fél hétvége?! Ennél sokan még távkapcsolatban is többet vannak együtt!!


Nagyon nem úgy látom, hogy az időd felét a barátnődre fordítanád.


Szerintem vagy sürgősen átszervezed az életed, és előrébb helyezed hogy építsd a kapcsolatodat, vagy jobb ezt befejezni, és akkor a maradék idődben annyit sörözöl a haverokkal két sportolás közt, amennyit jól esik.

Az utóbbira több esélyt látok, szerintem elég önző vagy, aki nem hajlandó áldozatot hozni egy kapcsolatért. Szerinted a közös idő a barátnődről szól. Pedig nem, rólad is...


Nagyon nem ugyanazt akarjátok, búcsúzzatok el, és menjen mindenki a maga útjára. Mert ennek ez lesz a vége, csak addig még lesz egy csomó bosszúság.

2016. ápr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
El fogod veszíteni... Értem én, hogy munka, haverok, hobbi meg minden, de azért lásd be, nem foglalkozol vele eleget. Ő már nyíltan elmondta neked, mi a helyzet, mit szeretne, te nem foglalkoztál ezzel mondván, ez van.. Most teljesen elkeseredett, ezért tette ezt. Sajnálom nagyon szegényt, te pedig térj észre és törekedj az egyensúlyra, ha szereted, mert az jelenleg hiányzik, és ez így bizony nem fog működni.
2016. ápr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem 12 órázol minden nap. Legyél a nőddel többet és a hobbiddal kevesebbet!
2016. ápr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%

Na, ez nálunk úgy volt:

- minden másnap reggel 7-től este 9, fél 10-ig nem találkozunk

- a maradék két napban hulla volt, sokszor már 8-9 felé aludt, ha nem, akkor sörözött a haverokkal

- hétvégén dél felé felkelt, főzés, majd visszafeküdt, mondván, fáradt

- ha mégsem, akkor pedig a rokonaihoz mentünk ki, vagy barátokkal találkoztunk


Szóltam neki 4-5-6x, hogy hé, én is létezem és örülnék, ha egy nyomorult napot kettesben lennénk.

Persze változás nem volt, így egy idő után már nem érdekelt. Szépen kiszerettem belőle, és egy hónapon belül szakítottunk is.

PŐersze, neki állt feljebb, meg én voltam a liba... hát, a következő kapcsolatánál majd mérlegeli a dolgokat.


Megértem a barátnődet, de én a helyében nem játszmáznék, hanem otthagynálak.

2016. ápr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
17%

Anno ezt velem is eljátszotta az akkori partnerem...hogy megpróbált féltékennyé tenni, pedig tudhatta volna, hogy belőlem ez teljesen hiányzik, ellenben a tiszteletlenséget nem tűröm, és otthagytam a fenébe. Aztán később találkozót kért, amin megpróbálta elmagyarázni mi motiválta arra hogy így viselkedjen(hasonló okok mint nálad), de közöltem vele, ha nem kap elég figyelmet akkor keressen mást,szabad ember, nem fogok az útjában állni.

38F

2016. ápr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
87%

Nem jogos a felháborodásod.

Ennyi együtt töltött idő nekem is lófa$z lenne... Neked minden más fontosabb, mint a barátnőd, és te akadsz ki azon, amit csinált.

El kéne gondlkodj, mennyit ér neked ez a kapcsolat (túl sokat a jelek szerint nem.)

Nekem volt távkapcsolatom, havi 1 hétvégét töltött itthon, és nem értette, miért esik szarul, hogy ő az alatt a barátaival is szeretne lenni (úgy, hogy én ne legyek ott...)

2016. ápr. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Sunshinedoll ***** válasza:
92%

Én ezt a féltékennyé tévős dolgot elég gyerekesnek tartom, másrészt vagy féltékennyé tevés volt, vagy nem, ezt már sose tudod meg. De azon gondolkozz el, hogy mivel most a barátnődet zavarja ez az időbeosztás, akkor később is fogja. Ő ezt abszolút figyelemhiánynak könyveli el, márpedig nagyon sok nő megy el a megcsalásig emiatt. Nem mondom, hogy idő kérdése és úgyis megcsal, de a fene se tudja.

A barátnőd megmondta világosan mi a baja és mit akar, hogy szeretné ezt a dolgot, ha meg tudod oldani,vagy érdekel annyira, hogy megoldd, akkor szuper, marad a kapcsolat, ha nem tudod megoldani, vagy nem akarod, akkor lehet, hogy tényleg meg fog csalni, vagy esetleg ott is hagy.

2016. ápr. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
22%

Azért ne keverjük itt a dolgokat.....

A kérdező egy háztartásban él a partnerével akivel minden nap találkozik esténként, egymás mellé feküdnek le, gondolom van szex is, tudnak beszélgetni. A helyzet az, hogy a Nőnek több szabadideje van és nem szeret egyedül otthon ülni és unatkozni, éppen ezért b..tatja a párját, hogy csináljanak közös programokat.

Én is hasonló időbeosztásban dolgozom mint Te, 10-12 órát vezetek heti 4-5 nap, elég pörgős munkabeosztásom van, nem a gép előtt ülök egész nap és elméleteket gyártok. Hulla fáradt vagyok amikor hazaérek, csak egy dologra vágyom, hogy letusoljak és aludjak. Ha a párom ezt nem értené meg, akkor biztosan nem tartanám vissza, mert ezen nem lehet változtatni...max úgy, ha másik állást keresek, de pill nem akarok. Havi rendszerességgel el szoktam menni a haverokkal sörözni, néha hosszabb túrákra is, ezt előre bejelentem és a párom akkora próbál más programot szervezni magának. Arra azért odafigyelek, hogy heti 1 napot egymás társaságában töltsünk, ilyenkor elmegyünk fürödni, kirándulni, vásárolni....szerintem ez így működhet.

Arra lennék kíváncsi,hogy ha majd egyszer gyereketek lesz és még többet kell dolgoznod ahhoz, hogy a családodat eltartsd, akkor is reklamálni fog, hogy a gyerekkel nem foglalkozol eleget miközben a beled kihajtod azért hogy ne nélkülözzetek?! Reklamálni sokkal egyszerűbb mint tenni azért,hogy a kapcsolat jobb legyen.

2016. ápr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!