Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért száll el az önbizalma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért száll el az önbizalma a barátomnak? Hiszen egy jó pasi!

Figyelt kérdés

a barátom mindig azt hajtogatja, hogy ő kevés hozzám, egy nullának érzi magát mellettem,én sokkal jobb vagyok mint ő (jobban nézek ki blabla..és ezt az is bizonyítja hogy felkértek hogy fotózhassanak)...biztos találok majd jobbat nála mert ő egy nulla, majd biztos jön valami jó hapsi és akkor majd őt elhagyom...miért viselkedik így?:/

én folyamatosan mondom neki hogy szeretem (erre a válasza, h : még...) és én tényleg nagyon imádom! és nekem csak ő kell! és ez tényleg így van!!

csak azt nem értem, hogy ő ezt miért nem érti meg...


19/L


2010. ápr. 7. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért mert egy önbizalomhiányos egyén. Te tündökölsz mellette, képzeld magad a helyébe, érted sorba állnak, ő érte nem tudom...
2010. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztasd,és amikor ilyen hülyeségeket mond,akkor kapd le :D
2010. ápr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

dee olyan rossz kedvem lesz amikor azt mondja hogy ő milyen szar meg blabla...és a végén már belefáradok a bíztatásba..

kib.aszott jól néz ki és tényleg nem tudom mit csináljak...

a lekapás nem jo mert az olyan hogy mit terelek?:D

de azért köszi

2010. ápr. 7. 19:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyankor bújj hozzá szorosan, és ne szólj semmit. Csak érezze, hogy nagyon szereted. Már csak azért se érezze magát nullának, mert olyan barátnője van, amilyenért sokan csak áhítoznak.
2010. ápr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igaz..de ha most megmondom hogy : te figyelj örülj annak hoyg ilyen jo csajod van mint én nem vagy ám nulla én teszlek valamivé...vagy hát bárhogy mondom ez fog lejönni neki ami cink:D
2010. ápr. 7. 20:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell mondani :) Érezze, érezni fogja.
2010. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dobd ki és megbizonyosodik róla,hogy tényleg szar (:
2010. ápr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!