Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkomolyodhatott a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkomolyodhatott a barátnőm?

Figyelt kérdés
Ő most 26 az előző párját megcsalta többször is. ő állítása szerint másba beleszeretett azért csalta meg ,de kényelemből nem szakított a barátjával. Velem is így jött össze de akkor szakított a barátjával. Eleinte nem gondoltam komolyan a kapcsolatot de kicsit beleszerettem,ő viszont belém nagyon. Én többször mondtam neki ,hogy bizalmatlan vaghyok vele a múltja miatt,többször is próbáltam vele szakítani.De nagyon kitartó és szeret. De félek hogy később mikor elmúlik a szerelem megcsal.Ő azt mondta nincs okom aggodalomra velem szeretne családot alapítani...Nem tudom hosszútávon hogy bírná 1 emberrel velem? Kb félévente mással volt több megcsalással fűszerezve.
2016. ápr. 29. 18:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Mindenki képes a változásra, ha akarja.

Te pedig igazán adhatnál esélyt neki, mert ha csak a múltja miatt ítéled el, és még esélyt se adsz neki, akkor azt fogod elérni, ami miatt egyre jobban küzdesz, tehát téged is meg fog csalni, ha továbbra is így viselkedsz, hogy megpróbálsz vele szakítani, nem bízol meg benne..stb.


Tudtad. hogy milyen volt, de nehogy azt képzeld már, hogy nem képes az ember változni.


Ismered ezt a régi szép idézetet?

"Minden folyik, minden változik. Egyetlen dolog állandó, a változás maga."


Te is komolyodj meg, mert ebből a szövegből nem látszik, hogy éretten kezelnéd a helyzetet.

2016. ápr. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
A vér nem válik vízzé, a kur..ából khhm kutyából nem lesz szalonna. Közhely de én nem járnék olyannak aki kényelmi okból nem szakított és csalt is, milyen ember az ilyen? Majd nálad is eljön a kényelem időszaka és meg fog csalni? Te életed de szerintem hibát követsz el.
2016. ápr. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Én is megcsaltam az exeimet. Aztán szerelmes lettem, benőtt a fejem lágya és évek óta hűséges vagyok a férjemhez.
2016. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát akkor tegyél meg mindent, hogy fenntartsd a szerelmet! Ne hanyagold el, ne adj okot neki a hűtlenségre!

Én hiszek abban, hogy lehet változni, ha az ember tényleg akarja.

2016. ápr. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben a kapcsolatban te vagy a szemét. "Hülyíted" őt azzal, hogy összejöttél vele, közben bizalmatlan vagy felé, és képtelen vagy szakítani.

Az ember megváltozhat, ő is komolyan gondolhatja a dolgot. Csak míg ő szerelmes, veled szeretne családot, komolyan gondolja, addig te csak hülyíted, fél lábbal vagy a kapcsolatban, hiszen nem bízol benne. Aztán 2 év múlva mikor ő már házasságot, gyereket akarna tőled, akkor te kidobod, mondván nem bízol benne (még mindig).


Ki is a szemét?!


Semmi gond nincs azzal, ha nem bízol benne, mert megcsalta az előző párját. Van aki ilyen, nem fér bele neki. Nincs vele semmi probléma. Na de akkor nem kell összejönni ilyen emberrel és hülyíteni éveken át.

2016. ápr. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
igazából én már az első 1 2 hónap után próbáltam vele szakítani meg is mondtam neki hogy próbáltam de nem tudok megbékélni az előéletével.de ennyire még nem küzdött értem lány és vannak egyéb pozitív tulajdonságai is.
2016. ápr. 29. 19:32
 7/15 anonim ***** válasza:

Most te csak szánalomból vagy vele, meg hogy továbbra is növeld az egódat, csak mert még így nem küzdött érted egy csaj sem?


Ha nem tudod elfogadni a csajt olyannak, amilyen, (és nem kell kiragadni egyetlen egy rossz tulajdonságát, hisz emberek vagyunk, hibázunk), akkor zárd le vele végleg a kapcsolatot. De te meg egy gyáva nyuszi vagy, csak az egódat növeled a csaj mellett, közben meg képtelen vagy megbízni benne.

2016. ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

"próbáltam szakítani"


Az ilyet én soha nem tudtam értelmezni.. Vagy szakítasz, vagy nem. Olyan nincs, hogy "próbálsz".

2016. ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A múltja miatt van most veled, nem?

Ha nem tudod ezt elfogadni, akkor szakíts!

2016. ápr. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mikor próbáltam szakítani vele álllandóan hívogat hogy így szeret úgy szeret sír a telefonba ,facén írogat. Így hogy szakítsak vele?
2016. ápr. 30. 06:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!