Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Olyan eset állt elő, hogy a párom még februárban összetörte az autóját.Addig szépen minden hétvégén eljárt hozzám.Mivel eddig szombatonként is dolgozott, ezért úgy döntöttem, hogy egy ideig járok én hozzá.Most azonban már vége a szombati munkanapoknak, így simán el tudna jönni busszal.Tegnap meg is kértem erre.Sajnos választ nem kaptam.Egyrészt kicsit kellemetlennek tartom, hogy egy nő járjon mindenáron a férfi után, másrészről pedig vizsgaidőszakom is van (otthon jobban megy a tanulás, de legalább estére együtt lehetnénk).Egyébként kb 30 km a távolság köztünk.Úgy döntöttem, hogy nem megyek hétvégén és kibírom azt, ha ő sem jön.Egyébként már többször is előfordult, hogy egyes kérdéseimre nem adott választ.Ha rákérdezek, hogy miért nem, akkor folyton kibúvókat keres.Utána pedig még ő haragszik rám, ha esetleg én nem válaszolok valamire.Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben?

2016. máj. 6. 21:04
 1/9 90-ben született F.. ***** válasza:

Nem vagyok a drasztikus megoldások híve, de keress olyan srácot, aki


a) válaszol a kérdésekre

b) képes tenni a kapcsolatért és buszozni pár kilómétert (főleg, hogy az a 30 km semmi)

c) kibúvókat keresni a gyenge emberek szoktak, tehát inkább keress egy férfit, mintsem egy kisgyereket

2016. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A két éretlen kisgyerek jól megtalálta egymást.


Egy önző egosita vagy, ha tényleg annyira érdekelne a párod, akkor nem lennél lusta te is leutazni hozzá. Mi az a 30 km? Semmi, fél óra!!! De te inkább durcizol, gratulálok, akkor meg mi a francért vagytok együtt? És mi az, hogy kellemetlen? Ha együtt vagytok, akkor mind a két félnek ugyanannyit kéne tenni a kapcsolatért, hogy fenn maradjon, és nem az egót kéne táplálni!!!

A pasidat se kell félteni, ő meg tiszteletlen és úgy tűnik te se vagy neki fontos, ha nem reagál a válaszaidra.


Úgy látom, ennek a kapcsolatnak már rég semmi értelme sincs.

2016. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30 km nagyon kevés. mi 3 éve vagyunk együtt, és kb 30 km van köztünk is, még mindketten otthon lakunk, de hetente 4-5 napot együtt vagyunk. főként ő jön át hozzám, de van hogy én is megyek. ez így nagyon nem oké. jobbat érdemelsz. valaki olyat aki tényleg foglalkozik is veled, és nem csak akkor van veled amikor éppen nincs jobb dolga vagy csak kényelmes, hogy vagy neki.
2016. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves második, én csak annyi időre kértem, hogy ő jöjjön, amíg tart a vizsgaidőszakom.Az kb 1 hónap.Ez szerintem nem nagy kérés.
2016. máj. 6. 21:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Már bocsi, de szombatonként is dolgozott, ergo alig tudott pihenni, most végre van egy szabad hétvégéje és álljon neki buszozni? Ugyanez a te esetedben a vizsgaidőszakkal. Miért nem felváltva mentek egymáshoz? Miért ő járt el mindig hozzád eddig?
2016. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Attól függetlenül, hogy ki megy vagy ki nem megy, még igazán reagálhatna a kérésemre.Én megírtam azt is neki, hogy megértem, ha nem tud jönni.Azt viszont nem fogom szó nélkül hagyni, hogy még választ se kapok.Se igent, se nemet, se semmit (már 3 napja).
2016. máj. 7. 13:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Előre is bocsánat a szexista megnyilvánulásért, de én azt vettem észre, hogy a férfiak képtelenek taktikázni ilyen párkapcsolati ügyben.... valószínűbb, hogy elfelejtette, hogy választ vársz...


Vagy tart tőle, hogy a válasznak kevésbé örülnél, mintha nem válaszol. Pl. megmondaná, hogy nincs kedve állandóan neki buszozni/autókázni.

2016. máj. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megírta az okát, hogy miért nem tud jönni.Én ezt teljesen elfogadtam.Utolsó, neked van igazad.Félt, hogy hogy reagálok rá.Megbeszéltük a helyzetet.Azt ígérte, hogy ezentúl rögtön válaszol majd a kérdéseimre.Remélem, hogy betartja a szavát.
2016. máj. 8. 13:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Na ha még egy kicsit beleszólhatok.

Én hasonlóan szoktam reagálni, kiakadok ha a másik fél nem reszponzív. Ha ő ilyen típusú ember, hosszú távon vagy te válasz a b...szogató féllé, vagy megunod vagy megbékélsz vele.

Én nem tudok már mit kezdeni a passzív srácokkal, barátokként oké, pasiként már nem.

2016. máj. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!