Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig egy lannyal facebookozi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig egy lannyal facebookozik, ha rakerdezem akkor ideges?

Figyelt kérdés

Azt mondja utalja a feltekenykedest.


Tények, a csajjal egy munkahelyen dolgozunk es nagyon hasonlítunk, mintha a hasonmasom lenne. Illetve az exemnel is beprobalkozott.


Nekem munkahelyet kellett váltanom, de a párom es ez a lany meg ott dolgoznak. Amióta eljöttem egyfolytában fbkoznak holott azelőtt nem is beszeltek. A paromat most leptettek elo, tobb emberrel kell napi szinten kapcsolatba lennie, emiatt alakulhatott ki a kapcsolat. De baromira idegesít h két percenként hallom h fb értesítőt kap mert ir a csaj es egybol válaszol neki. Pl filmet amit nézünk megállítja l, elveszi a laptopot es vele beszel. Van h nem tudunk elidulni sehova mert vele beszel.


Paromrol annyit h nincsenek barátai csak egy aki Németországban lakik. Nem nyit emberek fele, velem is ugy jott ossze h én tettem az első lépést. Azert nem ertem h miert beszel Ennyit azzal a lánnyal, amikor a legzatkozottabb ember akit ismerek es miert azutan kezdődött miota eljöttem a munkahelyrol? Tulreagalom?



2016. máj. 7. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű.. ne üsd bele az orrod. Ha meg akar csalni, akkor megfog. Ha ez be következne, akkor nyilván nem ő az ideális férfi..
2016. máj. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem, nem regálod túl. Ha egy filmet sem képes veled végignézni anélkül, hogy ezzel a csajjal beszélne, akkor... Szerintem ez gáz.
2016. máj. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:

"Utálja a féltékenykedést" ez egy tipikus mondat arra, hogy "hadd csináljak már amit akarok, anélkül, hogy belepofáznál, mert baromi kényelmetlenül érint, hogy el kell neked számolnom". Nem hajlandó felelősséget vállalni semmiért, és inkább érzelmileg manipulál ("utálom, ha ilyen meg olyan vagy") csak hogy te nehogy számon kérd a f-szságán.

Azonnal hagyd a p-csába.

2016. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!