Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Regen folyton elmondta hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barbiikah2013 kérdése:

Regen folyton elmondta hogy szeret, becezgetett mara ez elmult. Mitol lehet?

Figyelt kérdés

1eve vagyunk egyutt felevig minden rendben volt. ha egy napig nem latott hianyoztam neki ideges volt ha nem irtam rogton vissza mindennap elmondta hogy szeret, kicsimnek eletemnek hivott..mara ebbol annyi lett hogy ha en elmondom szeretem kozli hogy "enis teged" megpuszil olelget es erzem rajta a torodest de ez mar boven nem az a dolog mimt regen es nem tudom az okat.Eloszor probaltam en becezgetni ot kozelebb huzodni hozza de nemjott be tehat elkezdtem tavolsagtartova valni.Nem szeretnem hogy ez problemat okozzon a kapcsolatunkban de szeretnem tudni hogy miert.:(

20L


2016. máj. 12. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert a rózsaszín köd nem tart örökké.Ilyenek a kapcsolatok.
2016. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

eddig biztosan úgy csinálta ahogy szeretted volna hogy csinálja, mostanában meg már nem hajt annyira rád, hiszen megszerzett, ezért már csak annyit tesz érted, amennyi éppen elég.

ha te is távolságtartóvá válsz az nem segít. meg kell inkább próbálni kizökkenni a megszokott dolgokból, meg új élményeket szeretni együtt, amire aztán lehet emlékeket meg sztorikat megőrizni.

ilyen a kirándulás, vagy bármilyen közös kaland, sztori, ami emlékezetes marad valamiért.

nem ilyen az otthoni tv, filmnézés, a szokásos helyen bulizás, mert nem ér benneteket együtt új impulzus :)

2016. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd, ha változik a helyzet szólni fog. Hidd el ez így normális.
2016. máj. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!