Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezhet, hogy minden pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy minden pasit elrontok azzal, hogy túlságosan megnövelem az önbizalmukat?

Figyelt kérdés

Fényévekkel jobb párt választottam mint az előző volt, de úgy érzem, hogy neki is túl nagy lett az önbizalma. Velem egyre kevésbé tisztelettudó stb.

Tényleg baj, ha dicsérem? Inkább nem kéne?



2016. máj. 15. 18:49
 1/9 CptTomato ***** válasza:
84%

Ez hülyeség....már amiket magadról gondolsz.


Azért "tiszteletlenebbek" mert bele kényelmesedett a kapcsolatba.

2016. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak ez a jó irány, hogy építjük egymást. Az nagyon szomorú lenne, ha úgy tartanám magamnál, hogy úgy érzi ő nem jó és nem egy klassz valaki.
2016. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem baj csak mondd el neki azt is amikor nem csak a jó oldalát látod. Tehát ne csak dicsérd hanem kritikákat is közölhetsz vele. Legyen meg az egyensúly, tudod :)
2016. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Természetesen mindig azonnal jelzem, ha valami nem tetszik. Nem vagyok az a magában rágódós típus. Szerintem fontos a kommunikáció egy kapcsolatban és attól nem jutunk előrébb, ha csendben várjuk, hogy megoldódjanak dolgok.

Csak már megőrülök, hogy a páromról mindenki azt hangoztatta, aki csak ismeri, hogy megfogtam vele az Isten lábát, nagyon jólelkű, tisztelettudó, odaadó, egy igazi úriember, hős lovag stb.

És ez tényleg így is volt egy ideig. Viszont egyre inkább kezd átváltozni és gyanús, hogy az exemmel is így jártam. Félek mégis én rontok el valamit, de képtelen lennék nem kimutatni, hogy szeretem vagy megdicsérni mikor valami tetszik.

2016. máj. 15. 19:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Írj le egészen konkrét helyzeteket, hogy hol jelentkezik ez a gondod. Hátha segít megérteni.
2016. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

olvass el pár kérdést itt. Láthatod, hogy elég sokan olyan szinten vannak, hogy szinten minden döntésüket az alapján hozzák meg, hogy az gáz v. normális?


Ebből következik, hogy amikor még nem ismeritek eléggé egymást, akkor ő eljátszik valamit...majd szépen kienged és meglátod hogy ki is ő. Ezek szerint egy tulok.

2016. máj. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi van akkor, ha amúgy annyira jól érzi magát melletted, hogy nem érzi szükségét annak, hogy sokat kedveskedjen, vagy nem veszi észre hogy ezekre neked szükséged van? Lehet, hogy nem az önbizalma nagy, hanem "csak" elengedi magát, mert jól érzi magát veled, egyáltalán nem biztos hogy bántani akar ezzel.
2016. máj. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez nem lehet a te hibád.

Hány pasival jártál már így?Ha csak kettővel abból még nem lehet messzemenő következtetéseket levonni.

2016. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem itt rontod el. Én barátomnak rohadtul nem volt önbizalma amikor megismertem, nagyon félénk, és egy igazi szerencsétlenség volt. Persze én tudtam hogy nem egy elveszett szerencsétlen csak egyszerűen nincs önbizalma mert elnyomták, bizonyos dolgok miatt. Én a barátomat 15 éves korom óta ismerem látásból, csak 1 évvel vagyok nála idősebb de sokszor napi szinten láttam hogy mi történik vele mert egy suliba jártunk meg minden. Persze azóta eltelt bő 5 év, és egyszer találkoztunk és beszélgetni kezdtem vele valamiről mert én ilyen közvetlen típus vagyok, bárkivel hajlandó vagyok szóba állni ha észreveszem hogy van is értelme. Én barátommal eleinte csak haverok voltunk 2 év után jöttünk össze, amikor segítettem neki lefogyni, meg változtattam a megjelenésén hogyne egy szerencsétlen hülyét lássanak benne az emberek és belül is rendbe raktam őt jellemre. Persze beleszerettem és ő is belém és össze is jöttünk. Persze a barátomnak nagyon felment az önbizalma, és az élete is hatalmas fordulatot vetett. Lett jobb állása, lettek új barátai, ismerősei. Már sorban kp jobbnál jobb megbízásokat, persze jó bérezésért és egyéb dolgokért, sokan szeretik, sokan imádják, sokan a régi ismerősei közül megdöbbenten nézik hogy elképesztően sokat változott. Persze a barátom ezekért hálás, mert oda figyel rám, és mindig úgy bánik velem ahogyan azt elvárom. Persze voltak kisebb veszekedéseink de ennek ellenére sosem volt nagyobb gondunk.
2016. máj. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!