Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Kinek jönnek be az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kinek jönnek be az ilyen "vad" lányok?

Figyelt kérdés
Fiúkhoz szólnék inkább, de bi/leszbi lányok is válaszolhatnak. Nektek bejönnek-e az olyan lányok aki cigizik, alkalomattán iszik, szeret bulizni.. Sok fiubaratja van.. Asztalon tancol, szereti a fekete/leopardmintas ruhakat.. Barna (szolis) bore van.. Az alakja jo, (rudtancol), melle kicsi, segge jo. A haja szoke vagy fekete. Bejonne? /igen magamat irtam le/

2016. máj. 16. 09:04
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
NEM
2016. máj. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 BlackSword ***** válasza:
Ebben mi olyan vad???
2016. máj. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Indoklást kérhetek? :)
2016. máj. 16. 09:12
 4/28 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leirni hogy a 15-17 eves korosztaly velemenye erdekelne
2016. máj. 16. 09:13
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Nőként leírom a véleményem.

Nah..hol is kezdjem...

Lehet, hogy nem vagy ribizli, viszont számomra tökéletes képet festettél a leírtakkal. Rühellem az ilyen mentalitású nőtársaim, nem tudom egyszerűen irritálnak.Többek között azért, mert áltában buták mint a tök, mert akárhány ilyen nőt láttam mind azok voltak. Taszítanak a buta emberek. A viselkedésed pedig nem vad, hanem ribis, kihívó és..sorolhatnám.

Engem személy szerint nem érdekel ha valaki ilyen csak legyünk tisztában önmagunkal.


A párduc mintàs 'ruci' és a szoli pedig már csak fokozzák a "hangulatot"

2016. máj. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa...hogy 15-17 éves vagy és már most ilyen? Ööö...menthetetlen...??
2016. máj. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Amikor egy nő azt mondja a popójára, hogy segg, na ott az mindent elárul mindenről. POPSI :P
2016. máj. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

A te viselkedésed nem vad hanem közönséges.


És nem bocs ha most ezzel a lelkedbe tiportam.

2016. máj. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

"Azt elfelejtettem leirni hogy a 15-17 eves korosztaly velemenye erdekelne"


Ez a felnőtt párkapcsolatok, drága.


Amúgy nem. Volt hasonló barátnőm, megcsalt és kihasznált. Kell a tökömnek még egy ilyen. Eleget tanultam a hibámból.


28/F (ha már a felnőtt kategóriában vagyunk)

2016. máj. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Koszonom! 19vagyok
2016. máj. 16. 09:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!