Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Volt barátnőmmel már 9 hónapja szakitottunk de mindig valami ürüggyel megkeres engem egy két havonta.Én azután egy betűt nemirtam neki amióta a kapcsolatunknak vége lett.Közbe van barátja.Már szakitasunkkor összejött vlele rá pár napra.Azt nem értem,hogy most még mindig érez vmit,vagy csak kiakar használni?
2016. máj. 17. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva biztos, hogy nem tudott továbblépni rajtad. Az én esetem kissé más, ugyanis az illetővel nem voltam párkapcsolatban, de bódulatosan szerelmes voltam belé 3 évig... Nekem is pár havonta volt valami ürügyem amivel megkerestem, csak "keep in touch" célból, nem azért, mert valóban szükségem volt bármire is. De egyszerűen hallani akartam felőle, tudni akartam mi van vele, így mindig volt egy jó ürügyem... 3 év után túlléptem rajta, azóta meg sem fordul a fejemben, hogy írjak neki.
2016. máj. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ~OnLány~ ***** válasza:

Olyan nincs, hogy túl tud az ember lépni a kapcsolatán 2 nap alatt.

Sajnos igen, még érezhet irántad valamit és nem dolgozta fel a szakítást, ezért is menekült át azonnal egy másikba. Még nem voltam ilyen helyzetben, viszont szerintem mindennek meg van a maga ideje. Le kell zárni egy szakaszt magunkban, hogy újra tudjunk érezni és belekezdeni egy másik kapcsolatba.

Minden bizonnyal még nem tudott elfelejteni téged, viszont ha még mindig a másik kapcsolatában van, akkor nem kellene neked irogatnia.

Nem hiszem, hogy ki akarna használni, csak gondolom most felkavar ezzel téged is. Esetleg beszélni és találkozni nem tudnátok? De talán ez sem lenne túl jó ötlet.

2016. máj. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!