Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarja a tapasztalt pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarja a tapasztalt pasikat a kis mell? szégyelleni kell az ágyban? Engem legalábbis zavar, kellemetlenül érzem magam.

Figyelt kérdés
nem is nagyon engedem hogy a mellemmel szórakozzon, mert félek...nemtudom de nagyon szar érzés, mit tehetek? műtét nélkül van módszer a mell növelésére?? :P vmi házi praktika? :D
2010. ápr. 9. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés nem érdemes egy részletes válaszra. Nőj fel, kislány...
2010. ápr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten a kismellű csajok tetszenek.

Hidd el,ha eljutsz egy pasival a szexig,valószínűleg bejön neki a melled is,ne akard nagyobbítani :)

2010. ápr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem mitől félsz? Veled van, ami azt jelenti nem zavarja a kis melled. Nekem alapból a kicsik tetszenek, sokkal szebbek mint a nagy lufik.
2010. ápr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megértelek.., ezt csak az tudja aki ezzel a tudattal él..

Nővérem megcsináltatta, én meg maradtam így. Úgyhogy elmondhatom, hogy otthon vagyok a témában... Tudni, hogy mindig lesz aki jobban tetszik a barátodnak, hogy nem adhatsz meg neki mindent. Kínköves pokol, minden nap...


www.nlcafe.hu fórumjában nézzd meg, mellnövelés természetesen.

Van egy lista amit csak explorerel lehet megnyitni, az hasznos lehet. Tapasztalatról szól és, hogy ki mit használt mennyi ideig. Szerencséd van akkor még fent van.


-Gyógynövény alapú bogyók, van akinél használnak, de a tapasztalatok szerint nem tartós. Nem kell megvenni, összetevőket megnézed és összeállítod.

Varázshármas vált be eddig a legtöbbnek, de ne számíts nagy változásra.

-Mellpumpa elég meggyőzőek a képek, de nekem pöttyös lett a bőröm a vértől :SS. Nyáron el lehet felejteni.. Másfél két évig kellene használni a végleges eredményhez.

-Agykontroll/(x-tréning alapja) [link]

Használ, de csak azoknál akiknek van hite és kitartása és keményen megdolgoznak érte.

-Izmosíts, jól jön ha elkezdenek növekedni.

[link]


Ezeket ismerem. Remélem egyszer Nőként nézhetünk magunkra..

Minden jót! Remélem segítettem. Ha van még valami kérdésed írj.


Aki szeret le se sz@rja mekkora a melled, de mégis.., az egész világgal nem tudsz megküzdeni.. Vagy elfogadod a kis mellű szöveg sértéseket vagy magadat, vagy szenvedsz mint én, de remélem annál bölcsebb vagy....

2010. ápr. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez annyira gyerekes...nőj már fel inkább, addig nemis kéne szexelned amíg így gondolkodsz:S
2010. ápr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem nemszámít nálam.

a testalkat sokkal lényegesebb.

és persze sokat számít a belső:)

F/15

2010. ápr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!