Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi boldog ha kilép egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi boldog ha kilép egy szerelemből és a szakíást követően éli a csajozós életét? Őszintén

Figyelt kérdés
A húgom otthagyta a pasija, ő szenved... a pasi éli az életét, bulizik, nőzik, társkeresőzik stb. Ennyire igazságtalan lenne az élet? Vagy működik a karma és a pasi majd visszakapja idővel? Nagy szerelem volt az övék és most olyan mintha csak hugi szívta volna meg...

2016. máj. 19. 21:47
 1/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
75%
Miféle karma? Az sír, aki jobban ragaszkodik.
2016. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miértí? Több esze volt. Kész vége? Most kösse fel magát vagy mit vártok tőle? Gyászoljon kétévg igyon minden nap? Így próbálja elfelejteni és kész. Továbblépett.
2016. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jobban ragaszkodott hozzá és jobban szerette, mint a pasi őt. Most éli világát.
2016. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Micsoda női erény: addig nem vagy boldog, amíg a férfi nem szenved jobban...
2016. máj. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van aki könnyebben túlteszi magát bizonyos dolgokon és van aki nehezebben.
2016. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy ilyen férfi miatt általánosítasz az összesre? Én meg megtapasztaltam férfiként, hogy a nők lelépnek, mivel nők és szépek is, ezért gyorsan akad valaki más, akit érdekelnek és kész... én szívok, ők tovább lépnek. Igazságtalan az élet, de nem tudunk vele mit tenni.
2016. máj. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A pasi nem szerette annyira, nem hiába szakítottak. Ő már nem szerette vagy még nőzni akar, bulizni, a húgod pedig komolyabbra akarta fűzni a viszonyt, a pali erre még nem állt készen. Szerintem ez volt, legalábbis sok párkapcsolatban ez a vég vagy pedig szenvednek még egy ideig egymással vagy a pali beadja a derekát... Mert ugye aki komolyabbat akar, az nem fog 1-2 évig még pluszban az addigi időhöz várni, mire megéredik a másikban, hogy na, tényleg nagyon komoly legyen a kapcsolat.
2016. máj. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez a férfi boldog. De nem mindig van így. Én is kipróbáltam azt a fajta életmódot szakításn után. Azt hittem hogy attól majd jobban erzem magam. Minden lett csak jobb nem. Egy ilyen kis 1-2 ejszakas lany soha nem fog tudni annyit adni mint a szerelmed, akiben bizol es akit mar annyira ismersz hogy a gondolatait kitalalod.
2016. máj. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ehez csak annyit hogy mindenki más. Ha meg nem működött a kapcsolat akkor felesleges együtt maradni.

Részemről ugyanez aktuális lesz hamarosan mert elválok, de az exfeleségem tuti hamarabb bepasizik mint én becsajozok.

2016. máj. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már túl volt a húgodon mire szakított.
2016. máj. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!