Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szól hozzám a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szól hozzám a párom, amikor fáradt, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

A barátom nem beszél velem, mikor fáradt, és gyakran van ez. Nem megyek az idegeire, mindent meg tudunk beszélni, de mikor sok dolga van, mellőz.

Mit tehetnék? Tudom tolerálni, de nekem is vannak nehéz napjaim, és jól esne, ha foglalkozna velem. Ilyenkor viccesen próbálom felhivni a figyelmét, hogy szükségem van rá, de azt sem reagálja le.

24L, 25F


2016. máj. 24. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Egy kapcsolat a kompromisszumokról szól.


Elmondod neki, hogy neked is vannak rossz napjaid, és szükséged van arra, hogy legalább egy kicsit foglalkozzon veled olyankor is.


Ő foglalkozik veled egy kicsit, te pedig megelégszel vele. Probléma megoldva.

2016. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Találjatok valamit, ami mindkettőtöket kikapcsol, pl. közös filmezés összebújva, társasjáték, videójáték, vagy éppen masszázs. Ez mondjuk attól is függ, hogy pl együtt laktok-e, lehet hogy amúgy több időre lenne szüksége, amikor csak magában lehet és pihenhet.
2016. máj. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Talán ne terheld még pluszban te is.
2016. máj. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy az miért plusz terhelés, ha az egyik fél igényli a másik fél figyelmét egy KAPCSOLATBAN, legalább egy kicsit... Mindegy.

A kérdésre válaszolva, én is hasonlóan vagyok és volt már harcom ezzel kapcsolatban a barátommal. Milliószor megmondtam neki, hogy nekem szükségem van arra, hogy rendszeresen kommunikáljunk, hogy érezzem hogy jelen van az életemben. Ő pedig milliószor elmondta nekem, hogy pihenésre van szüksége (nem a sok munka miatt, mielőtt valaki megsajnálná), és volt hogy napokig nem beszélt velem, amikor éppen rájött ez a hiszti. De szépen lassan úgy gondolom, hogy sikerül megértenünk egymást, mert szerelmesek vagyunk és képesek vagyunk kompromisszumot kötni. Egy kicsit én is engedek, egy kicsit ő is. Például nem "nyomulok" annyira, ő pedig igyekszik többet foglalkozni velem. Nektek is egy megbeszélésre, építőjellegű vitá(k)ra lenne szükségetek!

Sok sikert! :)

2016. máj. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es

Ez személyiségfüggő. Én nő létemre igenis igénylem a magánszférát és le tudnak fárasztani mások, akkor is ha szeretem őket. Tudok napokon át a barátaimmal lenni, és szeretem ha itt vannak, de azért mikor elmennek, jól esik magamban lenni. Párommal is ez volt a helyzet- szerettem egyedül lenni, de vele is. Ha viszont az egyedüllétet igényeltem, és ő is, és csak elnetezgettünk vagy tanultunk egymás mellett, az is jó volt, mert ráéreztünk a másik igényére...

2016. máj. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
párom is sokkal csendesebb ha fáradt, az az alap hogy ilyenkor nem cseszegeted még te is. neked is vannak biztosan rosszabb napjaid, amikor nem akarod hogy bárki hozzád szóljon.
2016. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!