Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

Régóta szenvedünk,vagyis csak én...úgy látom..nem beszélünk,mert rengetegprobléma volt,egy hónapot voltunk együtt,reménytelenül szeretem?

Azt írta,hogy nem lesz ma gépnél,de jaj nem azért,mert csajozik,vagy akar,aha..barátja márpedig egy sincs,család távol él....

Miért akar becsapni...közben meg en vagyok az egyetlen,majd rájövök egyszer,közben meg elolvasta,amit írtam és nem válaszol..bezzeg másnak...miért néz hülyének..? 21/L 31/F


2016. máj. 28. 06:17
 1/2 anonim válasza:

Mióta ismered, hol ismerted meg? Hogy jöttetek össze?

Azért nem bántásnak, de 21 évesen hogy lehet valakibe beleszeretni "reménytelenül"?

Egyetlen egy hónap nem elég kiismerni egy embert, sőt van egy mondás, hogy egy élet nem elég arra, hogy kiismerjük a másikat. :)

2016. máj. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az idosebbek mar nem olyan gyorsak mint a huszon evesek. Valaszolni fog.
2016. máj. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!