Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az az egyetlen tulajdonság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az egyetlen tulajdonság, ami leginkább kiborító egy nőben?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 12:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Fúú én azt nagyon rühellem mikor játszák az eszüket, meg nem képesek vállalni dolgokért a felelősségüket...

Az utóbbi szinte az összes nőben megvan.

2010. ápr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

a fiú haverjaim szerint: (nem tudom ,hogy ezekből melyik a legrosszabb nekik)

* ha mindent kritizál a csaj

* ha egyből házasságot tervez, rátapad,állandóan hívogatja

* féltékenység extrém módon pl földhöz vágja a pasi mobilját egy másik nőtől kapott (szimpla, nem szerelmes! vagy gyanús) sms miatt

* igénytelenség :lenőtt haj,csúnya körmök,rossz illat,stb

* parancsolgatás


A ribiséget szeretik általában, mert azt hiszik, hogy mellettük fog megváltozni a csaj(->ennyire szuper pasik) + jók az ágyban.

2010. ápr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát nem tom. én nem szeretem a ribiséget meg ha már mindenki megk.rta a csajomat.
2010. ápr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én azt nem bírom,hogy ha nem merik beismerni ha hibáznak.De van olyan is amikor téged tesznek hibássá...azt utálom.

Plusz még,hogy ha nem mondd igazat egy lány,akivel jársz.

Na meg ott van,hogy hisztizik...

2010. ápr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Igénytelenség, és a szexuális prűdség.


Egyébként nincs olyan dolog, amit egy igazi őszinte férfi nem tud rendesen lekezelni.


Hiszti ha nem kap meg valamit: "Kiskorodban is ezt csináltad, amikor anyukád nem vette meg az áhított barbibabát? :D"


Hiszti ha valamire kiakad: "(5 perc duzzogás után) Rendben igazad van egy f@sz vagyok... mostmár jobb, befejezed végre?"


Flegmaság: "Mindenkivel ilyen rideg ribanc módjára viselkedsz vagy csak engem tisztelsz meg ezzel."


Ribancság: "Hölgyem, meg kell jegyeznem, hogy ön lélegzetelállítóan szexi. (kézcsók)"


Ha manipulálni akar: "Még nem is húztam gyűrűt a kezedre, de máris meg akarod mondani mit csinálhatok. Ezt nem szeretem."


Bármikor ha valami olyat tesz ami nem tetszik:

"Ezt összesen háromszor teheted meg velem: először, utoljára, és soha többé. Nem szeretem amikor ilyen vagy."

2010. ápr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Egyértelmű. Ha hisztizik, azt nagyon nem bírom elviselni, és azt ha határozatlan. Ha nekem kell kitalálni a gondolatait, mert a döntésképtelensége gyermeki szinten van.

20/F

2010. ápr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!