Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme letesztelni a barátomat, vagy ez nagy szemétség? Tesztelt már le valaki pasit?

Figyelt kérdés
Sms-et akartam neki írni, valami más telefonszámról. Gonosz dolog igaz?
2010. ápr. 11. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%

igen. ha megmered csinálni akkor terhesvagy -.-"


-


-

-

--



-



-


--

-

-

--

--

-



-



-

--


-


SzErEtLeK PETRA!! (KKK) (LLL) Jó volt veled az este ^^

2010. ápr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ha szereted én a helyedbe ilyennel nem kockáztatnék, bár nem ismerem, de nehogy rossz vége legyen. Velem a barátom csinált hasonlót csak ő úgy, h a saját telefonján volt egy sms egy csajtól és megmutatta, közbe kiderült, h a haverjával csinálták és amíg nekem megmutatta átírta a srác nevét...kicsit leteremtettem mert elég rosszul esett, de komolyabb nálunk nem történt, de sztem nem túl jó ötlet.
2010. ápr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen... Tömprengek,hogy nem jó ötlet, de annyira kiváncsi vagyok,hogy mit tenne...
2010. ápr. 11. 14:40
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az. Minek akarod tesztelgetni ? tesóm haverja ezért dobta a bnőjét mert állndóan "tesztelgette" a gyereket.Már bocs , de elég szánalmas dolog.... + ha rájön lehet h nemnézi majd jó szemmel h nembízol meg benne. Akkor ha okot ad rá max akkor teszteld am ne !
2010. ápr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt, nem akarom én folyamatosan tesztelgetni csak... :( A múltjára való tekintettel:(
2010. ápr. 11. 14:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát szemétség, mert aztjelenti nembizol a másikban, de ha van okod rá akk megértem. Én pl megtettem csak msnen, hát nemjött össze, mert lebuktam és szakított velem
2010. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem szakítana velem, de nagyon sokáig mérges lenne rám és nem állna szóba velem:( De régen állandóan csajozott, minden 2. nap mással feküdt le és már csalt meg bnőjét... :( Ezek úgy 5 évvel ezelőtt voltak.Aztmondja, már benőtt a feje lágya és megkomolyodott, de így olyan nehéz benne bízni, hogy régen milyen volt. De ha átmenne a teszten, akkor minden szuper lenne. De nem tesztelem... :( Nem adott rá okot,mióta velem van, csak mondom...a múltja...:(
2010. ápr. 11. 14:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez értelmetlen, főleg, ha ennyi ideje együtt vagytok és semmi okod rá. Inkább a saját önbizalmadat kéne erősítened, mert azzal van a probléma...

Gondolj bele, ha 2 éve veled van, akkor valószínűleg nagyon szeret, semmi okod rá, hogy ne bízz benne. Ha nem szeretne, akkor nem pont veled lenne.

Esetleg beszélj vele, vagy szervezzetek közös programokat, ami erősíti benned az összetartozás érzést.

Fotózkodjatok közösen, vagy szervezzetek romantikus randit, vagy öltözz fel neki minden ok nélkül szexin, akkor majd nem győz gyönyörködni benned és akkor tuti te se gondolsz rá, hogy bárki más kéne neki...

2010. ápr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ne nézz már a múltba inkább gondolj a jövőre, és a jelenre..!!

adott rá okot? nem.... jajj a múltja a múltja.. azta.. semmi okod nincsen átverni egy ilyen kamu sms-el, elbasz*tod az egész kapcsolatotokat.. erre nem is gondolsz?!!

utána meg majd felteszed a köv. kérdést h hogyan hordit6nád vissza..!?

ehelyett inkább szeresd, és bízz meg benne..

neked hogy esne ha téged tesztelne egy ilyennel?..

2010. ápr. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Már tesztelt, de nem adtam rá okot.
2010. ápr. 11. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!