Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy idősebb férfi, akivel (állítólag) barátok vagyunk. Amikor más férfival beszélgetek, vagy a másik férfi a testbeszédével jelzi, hogy esetleg érdeklődne (amit én nem vettem észre, de az idősebb férfi igen), akkor megemlíti ezt. Persze úgy, mint akit ez nem zavarna, de látom rajta, hogy mégis.

Egyre gyakrabban megy oda más nőkhöz és többet beszélget is velük (míg velem egyre ritkábban) és gyakran megérinti őket. Ezt azért tenné, hogy megfigyelje, hogy féltékeny vagyok-e? Saját bevallása szerint is figyelemmel kísér engem (legtöbbször ezt sem veszem észre) és a "nőzést" általában úgy intézi, hogy lássam. Szerintetek is "tesztelni" akar? Kíváncsi, hogy én mit gondolok róla? Hogy mit érzek vele kapcsolatban?

21/l



2016. jún. 4. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Hűű.. de gyerekes és éretlen ez az "idősebb férfi". Komolyan, ha tetszel neki, akkor miért nem mondja meg nyíltan?

Nem kéne ezt ennyire bonyolítani és ilyen gyerekesen viselkedni.


Persze, hogy tetszel neki, csak egy ovis szintjén van, azért él ezekkel a trükkökkel.

2016. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért írtam, hogy idősebb, mert tényleg az. Sokkal. És úgy érzem, hogy ez zavarja, azért csinál így, mert fél attől, hogy én nem vonzodóm hozzá és fájna neki, ha emiatt utasítanám el.

Őszintén a korát azért sem írtam ki, mert sokan jönnének azzal, hogy apakomplexusom van, pedig eddig sosem tetszett egy férfi sem, aki ennyivel volt idősebb nálam. És nem azért tetszik, mert sok pénze van, vagy "jajdenagyonjó" kocsija vagy villája vagy mert annyira nagyon szexi és csak testileg vonz, hanem a személyisége miatt.

2016. jún. 4. 22:38
 3/4 A kérdező kommentje:
"...én nem vonzodóm hozzá és fájna neki, ha emiatt utasítanám el." -mármint a kora miatt
2016. jún. 4. 23:22
 4/4 omba ***** válasza:

(állítólag) barátok - az milyen?


Idősebb vagyok, sőt öreg, de úgy kb egészen biztosan tudom, hogy ki barát, ki haver, ki csak szimpatikus, a korától függetlenül.


"Hogy mit érzek vele kapcsolatban? " - azt nem tudom, elsöprő szerelmet biztosan nem.

2016. jún. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!