Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?!

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyok együtt a barátommal és ma véletlenül (hosszú lenne elmesélni hogyan) de a lényeg hogy megtudtam hogy egy évvel ezelőtt más idegen valószìnűleg k.rváknak vagy szextárskereső oldalakon található nőknek írkált hogy találkozna velük szex miatt... ez nekem nagyon rosszul esett most mert eddig nagyon jól megvoltunk és most nem tudom mit tegyek.. egy világ omlott bennem össze hogy ezt tette a hátam mögött meg lehet mai napig ezt teszi?! De akkor miért van velem még hisz ugyanúgy mükodik a szexualis életünk mint az elején.. nem értem őt és nem tudom mit tegyek teljesen össze vagyok zavarodva.. 😯😔😔
2016. jún. 4. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy felmerülhet, hogy mi van, ha meg is tette valakivel/valakikkel... Én nem tudnék bízni benne ezek után. Akinek másra van szüksége, az ne legyen velem, és ne csapjon be. Ha pedig csak "szórakozott", "unatkozott" és nyomta a szájhősködést, az is eléggé taszítana ezután, mert éretlenségre vall.
2016. jún. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hogy megtette e csak tudom hogy szexet akart tőlük mindenképp! Nem egy 18 évesről van szó hanem egy 30 éves felnőtt férfiről.. és ezek után már nem tudom hogy bízzak e benne de a bizalmam meginogott az biztos...
2016. jún. 4. 23:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Bennem ez valószínűleg akkora sebet ejtene,és annyira meginogna tőle a bizalmam,hogy nem tudnám folytatni. :\


nem tudom,te hogy érzel ezzel kapcsolatban,ha nem reménytelen nálad a dolog,akkor próbálj beszélni erről vele, hogy miért volt ez? történt-e valami és hogy máig is vannak e ilyen gondolatai/dolgai...?

2016. jún. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!