Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normalis, hogy igy reagalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis, hogy igy reagalt a pasim?

Figyelt kérdés
Tavkapcsolatban vagyunk, a pasim allandoan dolgozik, alig beszelunk. Mar kezdtem megszokni, erre hetvegen talalkoztam veletlenul az exemmel, aki anno bantott, megvert.. elegge megviselt mert varatlan volt es felek tole. Ezt elmondtam a pasimnak, illetve megkertem hogy masnap beszeljunk mert rosszul erintett a dolog (nem akartam hogy tudja hogy sirok), de csak nem hagyta a temat, beszeltunk par sort aztan elkoszont. Masnap nem jelentkezett es en sem irtam mert o kerte hogy legyunk kulon hetvegen (amugy en szoktam menni hozza). Godoltam ha elintezte a dolgait, majd keres. Este irt hogy minden rendben van-e, irtam hogy persze de o nem valaszolt ujabb 1 napig. Aztan irt es nekem esett hogy valami nem oke velem es miert csinalom ezt? Mondtam hogy nincs semmi baj es inkabb hivjuk egymast mert ugy mindent jobb megbeszelni, de azota megint nem irt. Nem ertem... szerintetek?
2016. jún. 7. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én se értem.
2016. jún. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem normalis
2016. jún. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Lehet ennek valami a hátterében, de megmondom őszintén én a távkapcsolatokban nem hiszek.
2016. jún. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Noren1989 ***** válasza:

Érdemes lenne azt a pár sort felidézned. Volt benne sértés/bántó a számára, elküldted, h nincs rá szükséged?


Amúgy, ennyiből én sem tudom mire vélni, pedig férfi vagyok...


26/F

2016. jún. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!