Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a párommal, az első egy év tökéletes volt, megvolt a szokásos rózsaszín köd, vibrálás. Lánykérés, összeköltözés, szokásos tervek. Nagyon sokat változott utána, és nem előnyére. Képbe került egy barát, akivel a párom rengeteget lógott, háttérbe szorított engem, a magánéletünket. Egyedül éreztem magam, ezért a barát barátnőjével töltöttem azt az időt, amikor a párom nem volt velem. Ebből rengeteg konfliktus lett a végére, és idén februárban kidobtam a sok hülyesége miatt. (Nem foglalkozott velem, ha igen, akkor is csak veszekedtünk). Én összejöttem egy másik sráccal, aki megmutatta, hogy igenis van boldogság és lehetek újra boldog. Szép is volt minden, de újra az előző párom járt a fejemben. Kiderült, hogy a sok szakítás utáni összejárogatásból baba lett. Az "új" párom kidobtam május elején, és a régi párommal, immár családként kezdtünk (volna) újra mindent.


Megígérte, hogy nem olyan lesz, mint volt, foglalkozni fog velem, a picivel, és végre boldogan élhetünk. Hamar előjöttek a régi dolgok, nem foglalkozott velem, azt sem kérdezte meg, hogy vagyok, kell-e segítség bármiben. Végignézte, hogy a cicaalom ott van tele kakival, sőt néha a kis dögök mellé is kakiltak. Az exem járt át összeszedni és ő kísér mindig az orvoshoz is, mert a régi-új párom nem képes rá. Kiderült, hogy mellettem egy 40 éves nőt is boldogít, egyik nap mellette, másik nap mellettem feküdt le. A nőnek gyereke van már, nyaralást, közös jövőt terveztek. Amikor kiderült, a párom nem tagadta le, a nő viszont kibukott és otthagyta. Mivel régen, 2 éve én is megcsaltam (bár csak egyszer), megbocsájtottam neki. Azóta 1 napig minden jó volt, a szex is, újra megnyílt előttem, bár sokat nem törődött velem és nem is segített. Mindig fent van fb-on, de ritka pillanat amikor nekem ír. Tudom, csúnya dolog, de beleolvastam a beszélgetéseibe, és találtam olyan beszélgetést, amiben azt mondta egy csajnak, hogy elpereli majd tőlem a gyereket és soha nem láthatom. Volt még egy lány, akit füzögetett, de a lány nem adta be a derekát. Miután együtt voltunk, egy 3. lánynak azt mondta, csak "alkalmi" kapcsolata van, semmi komoly. Elhanyagol, konkrétan leszarja a fejem, de ha épp olyanja van, a jövőt tervezi, elmondja mennyire szeret, és hasonlók... fogalmam sincs... Ti mit csinálnátok a helyemben?


2016. jún. 11. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Jaajjj..., mit? Elküldenélek agyműtétre, cseréljék ki és adjanak újat, amiben van vmi. :((

Hagyd el ezt a f.xt, neveld fel a gyereket egyedül vagy egy olyan társsal, aki kimutatja, h szeret benneteket, fontosak vagytok neki.

Nem lesz könnyű, de szed már össze magad!

2016. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha mind a kettő reszelt,akkor honnan tudod,hogy a régi a gyerek apja,nem az új?
2016. jún. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A számok nem hazudnak. Annyi idős a pici, amikor az újat még csak nem is ismertem, és abban az időben "jártunk össze" a régivel.
2016. jún. 11. 19:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Én elvesztettem a fonalat, ki az "ex" ?


"Elhanyagol, konkrétan leszarja a fejem," - ez egy tény, a többi meg duma... az jól megy neki.

könnyű mondani, hogy rúgd ki, de ha nem is -- ne számíts rá.

Próbáld hasznosítani, amíg veletek van.

2016. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szegény gyerek...
2016. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szergej55 ***** válasza:
Te súlyos értelmi fogyatékkal születtél? Más mentséged nem nagyon lehet.
2016. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egymásnak valóak vagytok, boldogítsátok is csak egymást.
2016. jún. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!