Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz volt a házasságom, a férjem hosszú éveken át csalt különféle nőkkel. A munkahelyemen, megismerkedtem, egy nálam fiatalabb férfival, akiben támaszra leltem, és végül össze is jöttünk. Mindenben segített nekem, támogatott minden erejével. El tudtam válni, és velem van a 3 gyermekem is. Az elmúlt évek alatt sokat tanultam tőle, és visszakaptam az önbizalmam nagy részét, és merek tenni magamért. Tudom, hogy ez nem hangzik túl jól rám nézve, de én nem tudom,hogy mit érzek iránta. Ezért néhány hónapja szakítottam vele. Azt tudom, hogy Ő még mindig szeret, de én már nem tudok úgy tekinteni rá. Viszont nem akarom teljesen elveszíteni, azt akarom, hogy a barátok maradjunk. Ó ebbe nehezen nyugszik bele. Most is segít amiben csak tud amikor megkérem, meghallgat, és tanácsot, ad. De nem tudok mit kezdeni, a helyenkénti kiborulásaival, pedig nekem fontos lenne, hogy jóban maradjunk, de már csak a barátomként. Nem már járni vele.

2016. jún. 12. 08:25
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Le fognak pontozni, de nem érdekel, akkor is ez a véleményem: Nem volt jó a férjed 3 gyerek után sem. Nem jó ez a férfi sem. Ki a megfelelő? Gúny nélkül, őszintén kérdezem, kedves önmegvalósító anyuka!
2016. jún. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

F.sza vagy kianyám! Kihasználni, "segítséget" kapni jó a hapsi, adni meg érte semmit?? Legyünk barátok... mindezt úgy, h ő szeret téged...

Fordított esetben, te hogy éreznéd magad? ...

Ha, van egy kis önérzete, nem áll szóba veled többet, semmilyen formában.

Amúgy, meddig szeretnél a barátja maradni? Gondolom, míg meg nem találod az új kandúrt, aztán, mint a kolonctól, szabadulnál tőle kézzel-lábbal.

Nem mérgesítem magam tovább, ilyen nők (emberek) is vannak...

2016. jún. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Wow, te aztán tudhatsz valamit, találsz 3 gyerek és megcsalós férj mellett egy pasit, akinek így is te vagy a NŐ, de nem elég jó, bizonytalan vagy, így kidobod, bár annyira azért nem vagy kemény, hogy a továbbiakban ne vedd igénybe a segítségét, csak az ágyadba nem engeded.



Leírnád, hogy az álmaidban milyen jövőd van, milyen férfi oldalán, akire vársz?

2016. jún. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
"Mindenben segített nekem, támogatott minden erejével." Már rosszul kezdődik. Támaszból nem lesz igazi szerelem!
2016. jún. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon egyetértek a 4-es válaszolóval!

A 3-as jó kérdést tett fel -bár kissé irónikus formában-, válaszolj rá kérlek magadban.

Hagyd abba kérlek a férfit, mint támaszt látni. Felnőtt nő vagy, állj meg a lábadon! Tudom, pl. fel kell rakni a polcot a falra, ki hívsz egy szerelőt, stb. stb. A férfi sztem csak kellemes partner/társ legyen az együtt töltött pillanatokban/időben. Persze, lehet "segíteni egymást", te csinálsz egy fini vacsit, addig ő felteszi azt a fránya polcot, de legyen meg az egyensúly.

2016. jún. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hely, mi az, hogy ironikus formában?


Egyrészt a hétköznapi forma át sem megy, másrészt meg unatkozom, szóval ez unatkozós stílus volt! :P

2016. jún. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még nem kaptál elég rosszat, hogy megtanuld értékelni a jót. Persze mindenki úgy dönt ahogy akar. De a döntéseid visszahatnak rád is. Majd.
2016. jún. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ok.:)) Elnézést, helyesbítek: -bár kissé unatkozós formában-. :D ... :p
2016. jún. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok, hogy képes voltál kilépni a rossz házasságból.

A kapcsotok visszafelé elég nehezen alakulnak, szóval


"én már nem tudok úgy tekinteni rá. Viszont nem akarom teljesen elveszíteni" - pedig el fogod.

Akkor is, ha meggondolod magad és mégis úgy tennél, mintha...


Engedd el szépen, ne kérj tőle semmit, ne keresd, hadd találjon olyat, aki szereti őt.

2016. jún. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A legnagyobb ocsmányság bármelyik részről azt kérni valakitől,aki szerelmes, hogy maradjunk barátok! Aki nálam jobban tiszteli a női nemet, az festi magát, de téged gombostűre szúrva kéne feltűzni a rovargyűjteménybe, akkora féreg vagy.
2016. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!