Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejövök még a volt barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök még a volt barátnőmnek? Hogyan puhíthatnám meg?

Figyelt kérdés
3hónapja vagyunk külön, én szakítottam, már megbántam.nem zárkózik el teljesen előlem.mindig én keresem, ő már nem (a szakítás után 1 hónapig ő keresett).akármit kérdezek,mindig egyszavas válaszokat ad, nem is kérdez vissza.smsre, mailre röviden válaszol napok múlva.találkozni nem lehet vele, mert mindig halogatja(elfoglalt,stb)
2010. ápr. 12. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
klopfolóval
2010. ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

nem jössz be neki..

le akarja zárni

addig lett volna esélyed ameddig még ő is nyitott volt, és keresett téged..

szerintem sehogy tovább akar lépni.. :)

2010. ápr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

attól függ mennyit számít neked, ha sokat, akkor mondd el neki, hogy hiányzik, hogy megbántad.. stb. :)

tudod a remény hal meg utoljára...csak mert ha mindent megtettél, akkor mondhatod azt, hogy megpróbáltad, és nem a te hibád:)

2010. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
és amíg ő keresett addig meg sem fordult a fejedben,h hiányzik és újra akarod vele kezdeni?
2010. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én szakítottam ,távolodni akartam tőle
2010. ápr. 14. 20:01
 6/7 anonim ***** válasza:
volt valami különösebb oka?
2010. ápr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ammarilys ***** válasza:

pff..nálunk ugyanez kb. ö szakitott velem,csörgetgettem,meg mindig én irtam rá msnen...nemrég irt h hagyjam békén éljem az életemet.hát most kitöröltem a számát+képeket+smseit.:S

megpróbálom.az a szánalmas h egy nagyon ngyon picit még reménykedek hogy felfog keresni,és jahm.mondjuk akkor is elgondolkoznék hogy mi legyen.na mind1,ez az én gondom.

szerintem a bnőd tovább lépett,és már nem akar tőled semmit se.

L/18

2010. ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!