Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért 'szeretnek ki' az emberek egymásból? Mivel lehet ezt az állapotot elkerülni?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalatai vannak, ha esetleg ilyen indokkal szakítottál, mit éreztél pontosan, mi vezetett idáig. Köszönöm előre is.
2016. jún. 14. 18:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után monotonná válik a kapcsolatok a mindennapok, semmi újdonság nincs, csak a megszokott dolgok ugyanaz minden nap ugyanaz hétvégén...és az a baj, ha már egyik félt sem érdekli, hogy unalmas....
2016. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy volt hogy mikor magányra volt szükségem akkor nem hagyott békén a párom egy percre sem, és belül közben tomboltam, ő elkezdett máshogy viselkedni velem és egy idő után úgy éreztem hogy elég volt belőle és végűl kiszerettem belőle
2016. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En azert szerettem ki,mert exem a kapcsolatunk elejen nagyon mas arcat mutatta mint kesobb.
2016. jún. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Gyönyörűen levezethető ennek a menete.

A kapcsolat első stádiumában (normálisan) idealizáljuk a társunkat. Aztán idővel egyre inkább szembesülünk a VALÓDI tulajdonságaival, és itt egy csomó tényező játszik szerepet.

-Mennyire áll távol az ideál a valóságtól?

-Mennyire vagyunk képesek elfogadni a valóságot (a társunk hibáit, gyengeségeit)?

-Mennyire vagyunk képesek tenni a kapcsolat működéséért?


Elkerülni pedig a következőkkel lehet:

-Kellő ön- és emberismerettel választani társat, a rózsaszín ködön keresztül is

-Tolerancia, elfogadás, empátia

-Tudatos munka a kapcsolatért: ne csak várjuk az érzéseket, hanem tegyünk is a kialakulásukért

2016. jún. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő választással lehet elkerülni, ahhoz meg jó önismeret és jó emberismeret kell, nem pedig vaktában próbálgatni.
2016. jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A másik folyton csak elvett a kapcsolatból és nem tett bele.

Megoldás: Még nem jöttem rá.

2016. jún. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kapcsolat unalmas, lapos lesz. Erre a megoldás, hogy tenni kell a kapcsolatért, visszavinni bele az izgalmat.
2016. jún. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Megoldas: ne menj bele kapcsolatba.
2016. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Beleszeretsz egy emberbe.


DE az emberek változnak az idő előrehaladtával. Mindketten változtok, és ha különböző irányba változtok, vagy az egyik nem tudja elfogadni a másik személyiségének változását, "kiszeret belőle".

2016. jún. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!