Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadnád a pasid barátnőjéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnád a pasid barátnőjének segítségét?

Figyelt kérdés
A barátomnak sok a lány barátnője. Az egyik barátnőjével sokmindent megbeszélnek. A multkor felajánlotta a barátom, hogy megkéri ezt a lányt, hogy segítsen nekem valamiben. Egyből elutasítottam. Nem akarok még csak beszélni sem ezzel a lánnyal, nem még hogy segítsen. Nem utálom őt, hisz nagyon nem is ismerem,csak olyan érzés van bennem, hogy lehet tud az én életemről is sokmindent, ha tényleg mindent megbeszélnek a barátommal. Szerintetek jól teszem, hogy távol tartom a lányt magamtól ?

2016. jún. 15. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
A barátaidat tartsd magadhoz közel, az ellenségeidet pedig még közelebb. Jobban belelátsz a dolgokba ha ismered a barátod lány barátait. Legalább is én így tennék.
2016. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
76%
Egyetértek!
2016. jún. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell semmi olyan dolgot tenned, ami ellen zsigerből ellenkezel.


A férjemnek is több női barátja van, de nálam természetes volt, hogy szívesen megismerem őket, hiszen ha barátok lettek valahogy, biztosan jó fejek :) Sőt, az egyikük segített is jobb állást találni (recruiter). Nem mindegyikükkel találkozunk gyakran, de egyikük nekem is tök jó barátnőm lett.


Igaz, nálunk nincs féltékenység a kapcsolatban, és alapból nyitott természetű vagyok, így nem volt ellenérzésem. Ha te úgy érzed, távol szeretnéd tartani magad tőle/tőlük, akkor tedd azt, nem kell erőltetni semmit.

2016. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Az én barátomnak is sok lány barátja van. Minddel jóban vagyok holott nem kedvelem õket. Jobban rajtuk lehet tartani a szemed :D
2016. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Egyetértek a hármassal, nem kell erőltetni.


De pontozzon le engem is a sok csökött agyú liba, aki képtelen felfogni, hogy a féltékenység a legnagyobb baromság a Földön :D :D

2016. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én elfogadnám. Attól, hogy a báromnak (lány)barátja, még lehetek én is vele jóba. Az én páromnak is sok lány barátja van, de én kedvelem őket. Persze volt 1-2, amelyik szúrta a szemem, de hamar leszelektálódtak. Szerintem nem kell egyből visszautasítani ezeket a lányokat. Már csak azért sem, hogy véletlenül se érezzék azt, hogy egy percre is tartok tőlük. Plusz jobban szemmel lehet tartani, ha te is jóba vagy vele.

Szerintem rossz alapból utálni ezeket a lány barátokat, lehet, hogyha megismered, tökre megkedveled. De nekem is kellett 2 év, mire rájöttem, hogy nincs miért utálnom őket, csak ártok vele magamnak is, meg a páromnak is.

2016. jún. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!