Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Volt olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt olyan, hogy egy lány nem ment el első randira pedig igent mondott?

Figyelt kérdés
Mit csináltatok? Hogyan reagáltatok?

2016. jún. 18. 23:39
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
61%

Velem még nem esett meg.


26/F

2016. jún. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt hogy megbeszéltük hogy találkozunk, de az időpont nem volt fix, mondtam neki szóljon ha ráér. Azóta is szól. (lassan 2 éve)
2016. jún. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Mármint úgy, hogy időt és helyszínt is megbeszéltetek, és te ott vártál, de ő egy szó nélkül meg se jelent?
2016. jún. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3

Igen

2016. jún. 19. 00:01
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Hát az szép! És utána legalább reagált valamit, hogy miért nem ment el? Vagy semmi, mintha nem is léteznél/meg se beszéltétek volna?
2016. jún. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5

Társkeresőn ismerkedtünk meg, de egy városban élünk. Elhívtam találkozni, igent mondott, megbeszéltük az időpontot, de nem jött el. Azóta írtam neki, mert egy fontos programomat tettem el miatta, megnézte de nem írt rá semmit.

2016. jún. 19. 00:08
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Akkor ne foglalkozz vele többet, nem éri meg! Ha nem akarta mégse a randit, legalább előző nap (vagy max. még aznap) leomndhatta volna, az lenne a minimum!
2016. jún. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Egyszer volt egy lány, akibe nagyon szerelmes voltam/vagyok, vártam rá két órát egy parkolóban, végül teljesen összetörtem, majd mivel ismertem és egy a baráti körünk így találkoztunk társaságban, tök gáz volt, aztán kiderült, hogy az exe miatt nem jött el, újrapróbálkoztunk és azóta is együtt vagyunk. Persze ez csak egy szélsőséges eset, általában csak megszűnik az érdeklődés valamilyen okból, talál jobbat, nincs túl az exén vagy rájön, hogy nem vagy az esete. Van ilyen, de tovább kell lépni, ő már a randi előtt megtette.
2016. jún. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel ha féredugok, akkor nem bunkó pasi vagyok, csak elfelejtettem szólni, hogy tovább léptem. Azér illik szólni ne hagyjuk már a másikat a levegőben lógva...
2016. jún. 19. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, aki 3x igent mondott, majd a randi előtt fél nappal-pár órával mindig lemondta. Mai napig nem tudtam meg miért :D Nem is zavar már, mert elhízott és egy tanulatlan, életcél nélküli nő lett.
2016. jún. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!