Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek berágni a párom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek berágni a párom egy lánybarátjára. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Még csak ismerkedtünk a párommal, már akkor is bemutatott a barátainak, ahol mellesleg ott volt ő is. Elég jóban vannak, én ezt tudomásul vettem, főleg hogy a lány is egész kedves volt, és párom mondta, hogy nem volt köztük semmi, bár azért volt néha 1-2 kétes momentum. Mostanában a lány elkezdett megjegyzéseket tenni, és borzasztóan zavar. Részleteket privátban írnék. A lényeg, hogy úgy érzem, hogy ő arra számított, hogy nem leszünk együtt sokáig, és folyton fogást keres rajtam. Hogy tudnám normalizálni a dolgot?
2016. jún. 19. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt lánnyal összetűzésem, szóval talán tudnék segíteni! :)
2016. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nos, ha már mondtad a barátodnak, hogy zavar, annál többet nem tudsz tenni, a barátodban kell megbíznod.

azt viszik, aki hagyja...


írd le, mik azok a kétes dolgok priviben, lehet, hogy csak te parázol feleslegesen :)

2016. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kérd meg a barátodat, hogy ő tegyen valamit. Semmiképp se kezdj el te intézkedni. Az ő barátja a lány, ő "felelős" érte. Ha gondolod, leírhatod levélben, nekem is volt ilyesmi esetem, de sikerült rendezni, bár az kissé más szituáció volt.
2016. jún. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Ez a barátod sara, ha hagyja, hogy téged savazzon a csaj. Ha nem áll ki melletted a pasas, akkor szerintem nem is érdemes komoly energiákat fektetned ebbe a kapcsolatba.
2016. jún. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Én is úgy érzem, hogy a páromat kell meggyőzni. Egyébként eléggé női ez a konfliktus. szerintem egy férfi nem igazán veszi észre, hogy bármi is van.
2016. jún. 19. 18:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Mostani párom társaságában nekem is akadt egy csaj, aki nagyon nem szimpatikus. Köztük nem volt semmi, ilyesmi félelem részemről nincs. Ellenben a csaj olyanokat művelt, hogy folyamatosan kóstolgatott, meg meg akarta hívni párom exét a társaságba, mikor először találkoztam velük. Én ezt nem hagytam szó nélkül, kedvesen, de határozottan odaálltam a csaj elé, hogy mi a problémája velem. Mondott valamit (emlékeztetem xy-ra), de azóta sem szedte össze magát. Páromat kínos helyzetbe hozta (összeszedett egy koncerten 2 pasit, akik agresszívan nyomultak, aztán tette az idiótát, hogy nem tudja őket lerázni, párom pedig nem akarta otthagyni magára a 2 idegen sráccal, ezért 3 órán keresztül ácsorogtak a hidegben, majd totál kialadva felhívott engem). Ekkor mondtam neki, hogy beszélgessen el a leányzóval, mert úgy viselkedik, mint egy kis csitri, nem pedig úgy, ahogy egy felnőtt nőhöz illene. Elvileg beszélt is vele, és a csaj bocsánatot akar kérni tőlem, majd meglátjuk, tényleg így van-e.

Én igazából hasonló viselkedést javaslok neked is. Ha úgy érzed támad, akkor állj elé, hogy miért, mi baja van, beszéljétek meg. Felnőtt emberek vagytok, és mint ilyen, illendő kezelni a konfliktusokat más közbeavatkozása nélkül is. Főleg, ha csajos téma, és párod észre sem veszi. Ha ez nem működik, akkor lehet mondani pároddal, hogy te nem tudsz már ezzel a helyzettel mit kezdeni, és megbeszélhetitek, hogy mi lehet.

Ha gondolod, írj nyugodtan privátot, ha tudok még, akkor segítek :)

2016. jún. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Irhatsz uzenetet ha gondolod :)

19/L

2016. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"párom mondta, hogy nem volt köztük semmi, bár azért volt néha 1-2 kétes momentum." - ebből úgy tűnik, hogy eleve se bízol a "párod"-ban.
2016. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem is volt hasonlóban részem, írj nyugodtan :)
2016. jún. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!