Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért sértődhetett meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődhetett meg a barátnőm?

Figyelt kérdés
A magyar-portugál meccset néztem, amin végig izgultam magam. Miután vége lett kb 5 percre jött a barátnőm, hogy megnézteme amit kért? Mondtam, hogy nem tudom miről van szó, erre felhúzta magát és elkezdett hisztizni, hogy milyen bunkó vagyok nemis figyelek rá... Amire azt mondtam haggya már abba a hisztit és mondja el mi van. Erre elkezdett sírni és bezárkózott a szobába. Most mi van?

2016. jún. 22. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Menj be, kúrd meg és megnyugszik
2016. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Az a baj, hogy nem is érdekel téged annyira a barátnőd, hogy egyáltalán emlékezz arra, hogy mit kért tőled. Tényleg bunkóság. Az a minimum hogy bocsánatot kérsz, és megcsinálod amit kért.
2016. jún. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra emlékezhettél volna hogy egyáltalán mit kért. Ez a baja amúgy, hogy még az se maradt meg hogy mit kért. :\
2016. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az zavarja, hogy nem maradt meg neked egy emlekfoszlany sem.

Majd tulteszi magat ezen. Probald meg kiengesztelni!


Mondjuk elegge tultolta a hisztit...

2016. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Korábban fordult elő ilyesmi? (bár ha erre nem emlékszel akkor lehet arra se, nem bántás de magas labda volt :D ) mert akkor azért is, hogy már megint ez történik.
2016. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Azért te b*nkó, mert arra sem vagy képes, hogy észrevedd ha valamit kért. Kezdjük ott hogy ez csak egy h*lye meccs és akárhogy nézzük, vannak ennél fontosabb dolgok a világon, másrészt hiába mentegetőznél, attól hogy egy pillanatra odafigyelsz rá, nem fogsz a meccsből elveszteni semmit.
2016. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de ha épp meccs közben kért tőle valamit, akkor szerintem teljesen érthető, hogy észre se vette, vagy elfelejtette. Ha valami nagyon leköt én sem figyelem annyira a környezetem...volt, hogy olvastam és harmadjára fogtam fel, hogy a barátom a ragtapaszt keresi, mert elvágta a kezét :D Fordítva is igaz, ha ő épp játszik, mindegy mit mondok neki, úgysem fogja fel. Szerintem nincs ezzel semmi baj, abban az esetben, ha a meccs alatt nyaggatott...akkor csak túlreagálta.
2016. jún. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze h tv nezes kozbe ha szol a parom akkor figyelek ra.Nem is ertem aki azt irja h tv kozbe nem tud mashova figyelni...A reakciod is eleg serto.Ha egy nonek azt mindod h ne hisztizz mar abbol minden lesz csak ertelmes problemamegoldas nem.Normalisan kellene neked is kezelni a konfliktust,mert ezzel a szivegel csak tamadast vagy a baratnod eseteben megbantast idezel elo.Azert sir mert rosszul esett neki h elfelejtezted plusz meg flegman is szoltal utana hozza h ne hiaztizen mar hanem mondja mi baja.Nemnigy kell ezt csinalni.Kommunikalni kellene a masikkal normalisan es a vezsekedesek 90%a megelozheto lenne.

Szoval te voltal a hibas vagyis nagyobb reszben te,mert megsertetted es elfelejtetted amit kert toled a parod.

2016. jún. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy én is elég érzékeny és sértődékeny vagyok, így át tudom érezni a lány problémáját, de ha érett nőként gondolkodunk, akkor fel kell ismernünk azt, hogy hisztivel nem lehet megoldani semmit, és azt is, hogy a nők és a férfiak teljesen máshogy gondolkodnak, és igenis tipikus férfi "viselkedés" az, hogy ha épp valamit csinálnak, annyira bele tudnak merülni, hogy nem jut el az agyukig ha kérdezünk/mondunk valamit, még ha esetleg válaszolnak is, lehet hogy utána még a kérdésre sőt a válaszukra sem emlékeznek :D El kell fogadni, hogy ennyire különbözőek vagyunk. Ami viszont nagyon fontos, hogy minden esetben tisztelettel beszéljünk a másikkal!
2016. jún. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!