Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom, mikor a hajamat piszkálja, mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Nem akarom megbántani, de egyszerűen irritál, mikor a hajamat cirógatja, mert akkor összekócolódik. Így is egy csomó időbe telik, hogy reggel beállítsam, ő meg állandóan összekócolja. Már legtöbbször inkább összetűzöm itthonra, de akkor meg azért nyavajog, hogy miért nincs kibontva, mert ő azt szereti...

Szerintetek szóljak neki? Ti mit szólnátok, ha ez zavarná a barátnőtöket?


L/20


2016. jún. 23. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Inkább örülnél neki,hogy cirógat, szeretget, nem pedig agresszívan viselkedik veled. Egyébként sok lány van,aki nem szereti, ha birizgálják a haját.
2016. jún. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mond meg egyszerűen, hogy nem szereted amikor piszkálja a hajadat...


23F

2016. jún. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyszeruen csak mondd, hogy te ezt nem szereted.
2016. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd kis kócos, hol van a...:D Te figyi, én nagyon bírom reggel a kócosságot a nőn, de ha ez a kérésed, egy fene...mondd neki is.
2016. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki egyszerűen így ahogy itt leírtad. Mindenkinek vannak rigolyái, amit a másiknak illik tiszteletben tartania.

Nekem pl van egy ismerősöm, aki szintén utálja, ha egyáltalán hozzáérnek a hajához.

2016. jún. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kapd el a kezét és vezesd lejjebb ;). Miért ne lehetne megmondani. nyugi
2016. jún. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!