Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy csók is megcsalás? Jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csók is megcsalás? Jobb ha így utólag elmondom neki, vagy ne kockáztassam ezt a hosszu kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Barátommal már több mint egy éve vagyok, volt közben egy kisebb szakítás, ami azért volt, mert egy másik srác, mondjuk X, nagyon elcsavarta a fejem, úgy éreztem megadja azt a törődést, és irántam való "rajongást" ami hiányzott a barátom felől. És hát elcsattant egy elég szenvedélyes csók...utána úgy éreztem, hogy ő rá van szükségem, és a barátom már nem törődik úgy velem, nem mutatja ki, hogy szeret, ebből feltételeztem, hogy nem is szeret mát úgy. Aztán hamar kiderült, hogy nem megy nekem X-el a kapcsolat, mert még mindig a barátomat szeretem és tudtam jól, ő is engem. Újból összejöttünk hát. Persze ő nem tudott X-ről sem a csókról...De úgy éreztem jobb ha nem szólok, inkább új lappal indulok. Most X-el megint kapcsolatba kerültem, kizárólag barátilag, bár ő többet is szeretne.Nos a kérdésem csupán annyi, hogy elmondjam neki, hogy a szakítás X miatt volt(barátom is ismeri), vagy inkább tekintsem ezt egy újrakezdett kapcsolatnak, és ha megkéne rá esküdjek, hogy nem csaltam meg, akkor mondhatnám-e azt (nyugodt, tiszta lekiismerettel), hogy nem ( hisz ebben az új kapcsolatban nem)? vagy szemétség lenne, és jobb ha elmondom, lesz ami lesz, mert megérdemlem?
2010. ápr. 13. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

igen, a csók ismegcsalásnak számít.

nem tudom, hogy elmondd e ez egy elég durva helyzet...talán nem kéne kavarni nem?


17/f

2010. ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Örökké benned lesz, hogy eltitkolsz valamit. Ha úgy érzed, együtt fogsz tudni élni ezzel, akkor titkolózz. Ha nem, akkor ne.
2010. ápr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
minden elszoktam mondani neki, azt is ha egy pasi felvesz mess-en vagy akármi. És ezt is szeretném, de félek, hogy ha kiderül, szakítani fog, ami nem olyan esélyes, mert tudom, hogy szeret, és ezt elnézné, de tudnám, hogy nem tisztel úgy, és már bánom amit tettem és SOHA többet nem tudnám újra megtenni...nagy dilemma ez most számomra..
2010. ápr. 13. 19:46
 4/13 anonim ***** válasza:
csak az őszinteség. 18f
2010. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

mond el neki, hisz ő lehet hogy szeret téged... de a tényeken nem tudsz változtatni:megcsaltad!


ha nem szereted, akkor inkább szakíts vele, de az nem járja, hogy bármikor szeretethiányod van, keresel egy "szamarat"! vagy nyilt kapcsolat?

2010. ápr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hülyének nézted és ez mindig benned lesz. Közhely, de egy párkapcsolat alapja az őszinteség.
2010. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én ezt jól tudom. z egyetlen egyszer fordult elő..és többször biztos nem fog, éppen gyenge lábon állt a kapcsolat, úgy éreztem már megunt, nem foglalkozott velem, és persze közrejátszott az, hogy bedőltem a csábításnak, ami bevallom, hogy nem volt szép:( senem fer...de én nagyon szeretem, és mindig hű voltam és vagyok és leszek, kivéve ezt az egy alkalmat..de attól félek, ezt már nem hinné el ha elmondanám, és az fájna:( persze, nem állhatok még én feljebb...egyszerűen nem tudom, hogy jobb( leginkább neki)
2010. ápr. 13. 20:25
 8/13 anonim ***** válasza:
Bumm.mintha a exbarátnöm irta volna ezt.nagyonnagy k..va vagy te is fa..ért kell sunyulni.nézz magadba.mond el neki tuti kidob jol is teszi talál jobbat nálad.aki tényleg szereti.nejátszd meg magad 1x megtörtént ujbol megfog.önzö vagy és telhetetlen.álandóan boldog akarsz lenni.szerintem nem figyeltél oda rá mert inkább ismerkedtél msnen.nemtörödtél vele és ezért érezted h nemszeret.probáld ki hogyha szeretsz vkit és törödsz vele akkor nemérzel ilyet.grat mégegy pasi szivét törtétek szét ti nök.remélem terhes vagy.
2010. ápr. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bocs az elöbbiért.na szal nemjárja mondd el neki vállald amit tettél.szépnapot.
2010. ápr. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát mindenesetre, lehet hogy megérdemeltem ezt a leb*szást, de én tényleg, őszintén megbántam. Azóta soha még csak meg sem fordult ilyesmi a fejemben, csak őt szeretem , és csak erősödnek az érzéseim. Még midnig nem mertem elmondani:( nagyon félek, hogy elveszítem őt...:(
2010. máj. 3. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!