Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldjuk meg a hétvégéket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg a hétvégéket? Hogy menjünk fel, hogy ne veszekedjünk? Hogy kössem össze a barátaimat és a szerelmemet?

Figyelt kérdés
Hétköznap minden rendben van, nem szoktunk veszekedni, vitatkozni, szinte sosem, de ha felmegyünk akkor egyből vitatkozunk. Itt nálunk van egy "kocsma", ahol szokott lenni élőzene és tényleg nagyon jó, és szeretek táncolni meg énekelni, de a barátom nem szeret. Ő csak leül, iszik Én meg táncolok a barátnőimmel. Néha-néha leülök hozzá, odamegyek beszélgetni, vagy egy puszit adni, de mégis mindig az a baja, hogy nem foglalkozok vele. Hogy oldjuk meg? Ti hogy oldjátok meg a hétvégéket? Merre mentek kikapcsolódni? légyszi segítsetek!!! :(
2008. szept. 27. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez megy már 1,5 éve:) Nálunk ő inkább a kicsapongóbb, ő akar menni szórakozni. Én inkább otthon ülő típus vagyok. A haverjai miatt szoktunk veszekedni, mert nem mindegyiket csípem:( Nálunk jórészt én döntök, hogy mi legyen.De megkérdezem hogy mit szeretne, és ha azt mondja hogy most a haverokkal ide oda menne, és ha nekem nincs kedvem vele menni, hát akkor maradok. Vagy ő is elmegy a haverjaival és én is a barátnőimmel, és ha este mennénk haza akkor összefutunk és együtt fejezzük be az estét. Nem kell feltétlen együtt lennetek szerintem,mert nem szerethetitek u.azt a kikapcsolódást mindketten.
2008. szept. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ugy is szoktuk, hogy felmegyek Én is a barátnőimmel, Ő is a haverjaival és este pedig találkozunk olyan 11-éjfél fele. De akkor is ugyanez van.. :( valamilyen megoldás biztos van, és ha két ember szereti egymást, akkor megteszik egymásért.. csak nem tudom, hogy mi lenne a megoldás.. :(
2008. szept. 27. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!