Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam elerni hogy erezze a hianyom es hogy megszeressen? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok.5eve elek parkapcsolatban de mar nem igazan mukodik mar(akinek volt hosszu kapcsolata az biztos tudja h nem lehet egyik pillanatrol a masikra dobni a masikat)az a lenyeg h kb oktober ota beszelgetek egy fiuval es kb 1 honapja komolyabbra is fordultak a dolgok .szepen lassan tortent minden elsonek nagyon hosszu ideig csak beszelgettunk elvoltunk (nem is probalkozott)es utana mar megcsokolt es 1hete meg is tortent a sex(hozzatennem h iszonyatosan jo volt :D)

Na de a problema,neki is van egy kapcsolata de mondta h nem igazan mukodik mar ott se a kapcsolat (kb egy cipoben vagyunk csak o neki 1 eve van kapcsolata nekem 5. A masik problema h erzem h kezd hianyozni ,mikor vele vagyok repul az ido es senkire nem gondolok rajta kivul,mintha megszunt voltna az egesz vilag..az lenne a kerdesem h lenne ertelme ennek az egesznek?hogyan tudnam elerni h belem szeressen vagy legalabb is hianyozzam neki?mert nem igazan erezteti az ilyen dolgokat.. azt biztosra tudom ha tenyleg van egy kis szabad ideje mindig talalkozunk ,minden nap beszelgetunk kb az egesz nap folyaman..egyszeruen nem erzem h o mit is erez,szeretne .nem lenne gond ha rakerdeznek arra h most pontosan mi is van koztunk? Miota komolyabbra fordult a dolog vele azota itthon a paromat nem igazan kivanom (sajnos mostmar nagyon sok problemank van legfobb problema h nem figyel ram es nem becsul meg) minden fele tanacsot elfogadok mert nagy szuksegem van ra .. elore is nagyon szepen koszonom!



2016. júl. 9. 13:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%

Nem vagy elégedett a párotokkal de ahelyett hogy dobnátok vagy leülnétek megbeszélni ezt inkább megcsaljátok őket a hátuk mögött... remek!


Jó kívánságként remélem vele is kihül majd a kapcsolat és valaki megcsalja a másikat ami aztán kiderül és szenvedtek majd egy picit hogy átérezzétek milyen fenséges érzés.-.-Görénység lv.100

2016. júl. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Ne hasznald a hosszu kapcsolatot a jellemtelenseged elfedesere. Erdekesmod, amikor az en 4 eves kapcsolatom kezdett tonkremenni, en szakitottam es nem kefeltem mindenfele pasival a exem hata mogott. Es nagyon meglepo modon a fergeken kivul senkit nem is ismerek, aki ne igy csinalta volna... legyel luvnya, de akkor legalabb vallald fel, es ne tedd magad nevetsegesse.
2016. júl. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Ja ez a tanacsom, hogy szakits szerencsetlen paroddal, nem erdemel ilyen ri***bancot. A masikkal nem kell. Ket jellemtelen fereg egy par:)
2016. júl. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
"nem figyel rám és nem becsul meg" ezt kérlek elemezd át magadban, és ha nyugodt lelkiismerettel képes voltál ezt tenni, kérlek szakíts vele, menekitsd meg magadtól!
2016. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Aha ertem .szval csak en lehetek a paraszt mert felreleptem..de gondolom annak is volt oka nem?nem vedeni szeretnem magam ,mert tenyleg nem valami szep dolog h felreleptem.nade azert a masik oldarol is egy kicsit gondoljatok mar bele..mikor 4es fel evig minden temarol minden problemarol tudtunk beszelni minden okes volt ..egy ido utan ez megszunt..mindenert en voltam a rossz a paraszt ,es minden egyes alkalommal mikor beszelni akartam vele h figyu ez igy nem jo valami nem mukedik mar,es ezek utan meg azt a valaszt kaptam h"hulye vagy mert ez nem igaz " szval nem is erzekelte azt h komoly problemak vannak a kapcsolatban (es ekkor meg nem volt a masik srac) mindig a kedveben jartam mindent megcsinaltam es azt kapok ezek utan h leszarja a fejem kb alig beszelget velem es neki semmi sem jo,nem felel meg amit en csinalok..egy ido utan mar elkeztem magam egyedul erezni es boldogtalannak..nem olyan egyszeru szakitani h ha mar egyutt lakunk 4 eve megkerte a kezem es kb mellette nottem fel..ugyanis a parom 26,en 21 es a "szereto"31.szval itt voltak hatter problemak h en masnal kerestem a boldogsagot
2016. júl. 9. 13:53
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Ha ennyire szar volt, akkor vess veget neki. Tudod, igy csinaljak a becsuletes emberek. Nem akarja megoldani ezredjere sem? Rendben, akkor dragam szedd a cuccod, vege. Nem pedig nekiallsz es 3/4-ed even ketesztul kavarsz valaki massal, szoval hiaba mentegedet magadat.
2016. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De az hogy igy oldottad meg, csak annyit mutat hogy agyban meg mindig egy kis eretlen tinilany vagy, aki sajat magan kivul senkivel sem torodik.
2016. júl. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Felreertettel! En nem szeretnem magamat mentegetni csak leirtam h a masik oldalrol sem olya konnyu.. igen nekem is nem egyszer megfordult a fejembe h legyen vege..de nem tudok h belekezdeni es most jelen pillanatban nem ez lenne a megfelelo ido..ugyanis(19.en meghalt a tesoja a mostani munkaja miatt eleg nagy anyagi problemai vannak amiben megprobalok minden teren segiteni,most munkavaltas is van miatta meg meg 1000+1problema )en arra gondoltam h megvarom mig csillapodnak a dolgok es utana megprobalom ezt megbeszelni vele .
2016. júl. 9. 14:01
 9/12 A kérdező kommentje:

Es a "szeretovel" mit csinaljak ?

Mostmar igyis ugyis visszafordithatatlan az egesz ..es meg mindig erdekel h o mit erezhet..helyes dontes lenne megkerdezni tole ? H most megis hol tartunk vagy mi is ez pontosan ?

2016. júl. 9. 14:05
 10/12 A kérdező kommentje:
Mert h attol meg o is benne van az egesz dologban ..most feregseg ide vagy oda.
2016. júl. 9. 14:07
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!