Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jobb lett volna az a csávó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb lett volna az a csávó?

Figyelt kérdés

A következő a helyzet. Van egy barátnőm, a kapcsolatunk több mint éve teljesen oké, egy hónap után feküdtünk le egymással. Ez az idő persze azzal telt, hogy közelebb kerültünk egymáshoz, így időbe telt, mire a szexig jutottunk. Barátnőm azonban elmesélte, volt korábban olyan kalandja, amikor pár óra beszélgetés és italozás után lefeküdt egy sráccal.

Félreértés ne essék, nem az a baj, hogy ezt tette. De nagyon bántja az önérzetem, hogy azzal a sráccal olyan erős volt a kémia (és annyira bírta 1-2 óra szövegelés alapján), hogy képes volt lefeküdni vele, míg nekem mindez egy hónap udvarlás után sikerült. Persze itt véget is ért a történetük, csak valahogy b@ssza a csőröm ez a sztori.


Valóban ennyivel jobb lett volna az a srác? Engem szeret a barátnőm azt tudom, csak valahogy fáj, hogy volt nálam egy sokkal bugyinedvesítőbb...


Enyhülni fog vajon ez az érzésem?


20 éves srác vagyok.


2016. júl. 12. 00:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%
Nos, én soha nem voltam benne egyéjszakásban, nem is lennék rá képes.... Viszont értem valamennyire a logikát. Az a srác nem jelentett neki semmit, csak egy kis móka volt, arra minek várni? Veled meg komolyan tervezett, "megfontoltabb" volt. Vedd úgy, hogy téged többre becsül. Veled van, nem a másik sráccal, nem?
2016. júl. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
17%
Figyeled, hogy magyarázza meg az egyes hölgyemény, hogy a barátnőd egy sz.ajha volt előtted? Mindent ki és meg lehet magyarázni. Gáz, amit művelt, de ha már ennyi ideje vele vagy - és gondolom nem most tudtad meg ezt a tényt- akkor túl kéne lépned rajta. Nem jelenti, hogy jobban beindult tőle, épp csak agyatlan volt, mint a mai nők 95%-a.
2016. júl. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Hosszú választ adjak vagy rövidet..hmm..hmm. Nem a kérdésre fogok válaszolni. Ássunk egy szinttel mélyebbre. Ha te önbizalommal teli, magabiztos, határozott, nem kételkedő férfi vagy, akkor ilyen kérdést nem teszel fel. Miért? Mert lényegtelen, és nincs helye az ilyen kérdések csírájának sem.
2016. júl. 12. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
31%
Megtudtad, hogy a baratnod egy ocska r**banc, akit agyba lehet vinni cirka 2-3000 forintert (ennyit szamolok piara), engem inkabb ez zavarna :"D. Ez nem bugyinedvesitesrol szol, vagy rolad, hanem alapveto igenyszintrol. Es amelyik ilyen olcso, attol ne varj komolyabb ertekeket.
2016. júl. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik válaszoló! Jöhet akár hosszabb kifejtés is. Az ócska ribizli és hasonló jelző, ha objektíven nézem, jogos, ugyanakkor ha szubjektíven, kicsit erős.


Az pedig, hogy kivel mire tervez, szerintem független attól, hogy mennyire indítja be valaki. Magyarán nem vagyok benne biztos, hogy ha én itattam volna első este, én is megdugom.

2016. júl. 12. 09:01
 6/27 anonim ***** válasza:
26%
Nezd, ez a meglatas sem fest rola tul jobb kepet, mert akkor ezek szerint rettegned kell valahanyszor kilep a hazbol? Hiszen ha jon egy helyes pasi akkor vele elmegy ket ital utan? Kivel mire tervez... nem tudom... szerintem normalis lany senkivel nem tervezi csakugy megdugatni magat akarmilyen gyonyoru, helyes bugyinedvesito az illeto. Ertem en hogy azzal probalod magad nyugtatni hogy de veled komolyan tervez, attol meg az ilyen lanyok nem valtoznak. Tovabbra is komoly ertekeket varsz olyantol aki meglehetosen olcso szemelyiseget mutatott eddig.
2016. júl. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%

Miért lett volna jobb a srác, ha vele aztán "persze itt végett is ért a történetük"?

Neked még nem volt olyan nô, aki annyira nem jött be, hogy valami komolyat is akarj tôle, de egy alkalmi szexre teljesen jónak tartottad?

És azt a nôt ugyanolyan mércével mérted, mint azokat, akikkel komolyan gondoltad, hogy lehet belôle valami komoly?


Egy fenét. A másik srác néhány óra alatt sikeresen berakta magát a klasszikus "dugni még jó lesz" kategóriába, míg te meg a "huhh, ezt a srácot jó lenne megszerezni, ezt nem akarom elszúrni" kategóriába kerültél.

2016. júl. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%

Nekem szex nem volt, de olyan már igen, hogy akkor találkoztunk először a pasival, és annyira működött a kémia, hogy egy órán egy csókolóztunk meg simogattuk egymást... De tudod, hogy ez miért volt? Mert valahogy éreztem, hogy úgy sem fog vele összejönni a dolog, és hogy nem tudnék benne megbízni, de nagyon bejött, gondoltam, akkor már kihasználom a lehetőséget.


Akivel most randizgatok, vele még csók sem volt, lassan halad a dolog, de nem bánom, sőt, mert nem akarom, hogy ribinek tartson, szeretném, ha komolyan venne.

2016. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 fru_ ***** válasza:
86%

Ha te azért szakítasz, egy év után, mert korábban volt másféle szexuális kapcsolata is... nagyon gyökér vagy.

Neked nem volt?

És, ha nem is volt....

2016. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
56%

Azért azt is vedd figyelembe, hogy most veled van, és ez a "kiruccanás" nem a "Ti" időtökben történt.

Lehet, hogy azóta változott... a múltban mindenkinek lehetnek ilyen dolgai, viszont akkor már gond lenne, ha ez az idő alatt történt volna amióta ti elkezdetek randizni :)

2016. júl. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!