Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LePeDő kérdése:

Egyszercsak eltűnt? Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Két éve ismerjük egymást és már majdnem fél éve járunk, de sajnos ez az egész átfordult távkapcsolatba, mert külföldre kellett mennie dolgozni. Én mondtam h várok rá, ő mondta h ő is rám és minden nap beszélgettünk, küldtünk egymásnak képeket stb... Úgy volt kimegyek hozzá a nyárra, de családi dolgok miatt ez nem jött össze, de nem sokára lesz a szülinapja és mondtam neki h kimegyek azért meglátogatni és majd megszállok pár napra egy hotelben. Ő pedig erre azt mondta h ne menjek, mert ő nem engedi h ennyit költsek rá és ő meg nem fogja kifizetni azt hogy a házától pár utcányira lakjak de a lakásában meg nem férnék el. Aztán azzal jött, hogy megterhelő neki munka után velem is törődni, mert mindig nagyon fáradt. Kérdeztem beszélget e más lányokkal, azt mondta igen, haverokkal. Ez így nem is gond. Kérdeztem szeret e azt mondta szeret vagy szeretett, csak rossz a távolság és h semmi ideje semmire... Aztán abban maradtunk h várunk még és amikor hazajön találkozunk, de én mondtam h mivel szeretem megpróbálom mégis megoldani h akár csak tíz percre de felköszönthessem és találkozhassunk... Azt írta még a beszélgetés után hogy majd holnap válaszol az utolsó üzeneteimre mert most nagyon fáradt. És ezzel eltűnt. Ez egy hete volt, azóta minden nap írtam neki, hívtam is... semmi. De közben látom h fenn van face-n meg kommentel postokhoz... Amikor láttam h fenn volt, írtam neki egy smst, hogy tudnánk e beszélni, erre letiltotta nekem a chatet, hogy ne lássam mikor van fenn... Írtam még egy smst h ha szakítani akar, akkor azt ne így csinálja, mert ez nekem fáj, mondja inkább meg... Arra sem jött semmi válasz... Most mit gondolhat vagy miért csinálhatja ezt?

2016. júl. 16. 00:40
 1/8 A kérdező kommentje:
És még azt hozzátenném, hogy nem csak ilyen tinihisztiről van szó, mert mindketten túl vagyunk már a 20-on, a pasi már 26 éves...
2016. júl. 16. 00:42
 2/8 anonim ***** válasza:

Mióta van külföldön? Volt bármi oka amiért nem mehettél vele ki? Te mennyi idős vagy? Mit csinál ő kinn, és te itthon? Hogy gondoltátok ezt? Milyen időtávban tervezte; terveztétek hogy kinn marad? egyelőre ennyi.

Sokat segítesz magadnak, amint ezeket a kérdéseket megtudod válaszolni.

2016. júl. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

en ezen a ponton hagynam a dolgot, es nem keresnem tobbet.


teljes hirzarlat akkor is, ha o kerulne elo - mert jelentkezni fog, ha mashonnan "kikopik".


ez egy megbizhatatlan pali.

2016. júl. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Kisanyám,ez annyira nyilvánvaló!

Ne alázkodj meg, ne írkálj neki!Ez már felejtős!

2016. júl. 16. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Ne alázd meg magad jobban! Többet érsz annál,hogy várj egy pasira,aki 1 hét, ismétlem 1 HÉTIG vissza se ír! Ezek után nem kéne semmilyen módon zaklatni,pláne,ha le is tiltott.. Hagyd meg a maradék büszkeséged és szarj a fejére.. Hidd el, működik !! Én is futottam az exem után,szánalmasnak is tartom magam érte. Amióta leszarom a fejét,nem keresem,nem foglalkozom vele,sőt le is tiltottam, azóta ő írogat... Igaz,hogy hiába,de ilyen amikor a fagyi visszanyal.. :)

Kitartást!

2016. júl. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én biztos nem aláznám meg magam ennél is jobban. Szerintem eléggé egyértelmű, hogy le akar koptatni. Tiszta gáz, hogy még ezek után is hívogatod. Ennek a kapcsolatnak lőttek, szerintem jobban is jártál.
2016. júl. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy látom azért megegyeznek a vélemények.
2016. júl. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ez történt veled (is), sajnos nekem is volt ilyenben részem nem is egyszer. Volt párommal, aki nagyon kedves volt a kapcsolatunk elején - mindent megbeszéltünk stb - ugyanez volt. Elment nyaralni, de előtte már láttam rajta, hogy szűkszavú, amikor mondta, hogy milyen jó az élete akkor engem meg sem említett, hogy jó lennék benne vagy hogy közös jövőt akarna. Majd mikor lelépett nyaralni, többet nem írt. Láttam whatsappen, hogy fent van, vagy hogy látta az üzeneteimet. Mivel én sem voltam otthon, először azt gondoltam, hogy nem akar zavarni, meg biztos dolga van. Bár furcsa ha valakinek annyi dolga van egy nap, hogy egy darab üzenetet nem bír küldeni, vagy felhívni pár percre. (Most is van párom, ha távol vagyunk akkor szoktunk egymásnak rendszeresen üzenni, pár perc telefon stb egy nap.) Aztán mikor kérdeztem hogy mi a helyzet, letiltott. Két hónap után írt és közölte, hogy együtt van az exével akivel 6 évet élt együtt. Gyáva, gerinctelen alak volt, elküldtem a fenébe.

24/L

2016. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!