Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ti pasitok is ilyen? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti pasitok is ilyen? Mit lehet tenni? Komolyan megorulok ettol a gyerekes viselkedestol?

Figyelt kérdés

Nem regota kezdtuk a pasimmal az egyuttelest kettesben.

Eddig az en szuleimnel laktunk.

Mivel O fizikai munkat vegez napi 10oraban igy kell neki a fott etel.

Anyu ugye alapbol fozott. De amikor tole vitt ebedet akkor sose valogatott. Megevett barmit. Gondolom nem akart udvariatlan lenni...


De amiota egyutt elunk kettesben azota eszmeletlenul valogat...

Tudom hogy kezdo haziasszony vagyok. De fiatal korom ellenore (sokak szerint) izletesen fozok.

Es en is igenylem a fott etelt.

De olyan eteleket nem eszik meg ujjabban amiket eddig ket pifara zabalt.

Eddig imadta a marhaporkoltet...tojasos nokedlit stb. Most elkezdte hogy "annyira nem szeretem...nem kell...megfozheted ha akarod max nem fogy el..."


Alapbol olyat fozok akit szeretunk mindketten. De inkabb neki kedvezek mert en ebedelek a munkahelyemen mast.


De ettol a dedos. Gyerekszintu valogatastol megorulok...


Komolyan... Hihetetlenul hisztis lett kaja teren... Eddig is baj volt vele mert nem eszi meg az edes tesztakat meg alig eszi a fozelekeket is.

Plusz a szarnyas husokat utalja...

De hogy mar azokat se keri amiket eddig szeretett...

Meg mondom..anyunal NEM VAOIGATOTT.


Komolyan olyan duhos vagyok hogy utni tudnek.

3hete marhaporkolt volt. Megjegyzem: Szinhusbol hogy ne legyen inas. Finom volt.

2x evett belole. Tudom hogy szereti.

Mondom fozok ma azt. Erre O "nem kell..inas...kover..neg annyira nem szeretem..."


Megorulok...komolyan...


Mut csinaljak vele???

Szerintem a sajat tulajdon anyja nem nyalta ennyire a se..et anno..

Na de nem sajat szorakoztatasomra meg nem is a kukanak fozok..de mondom az izzel nincs baj.

Anyukam szabolcsi. Tole tanultam. Izletesen fozok...nem ertem mit valogat... De ez a hiszti amit levag... Fuuu. Nagyon. Duhos vagyok..


Gondoltam arra hogy

1)csak MAGAMRA fozok es eszek elitte joizuen.

2) nem fozok hetekig...majd megtanulja hogy igenis kell az


Mondjuk eleg durva. 3napja nem foztem. Hideget eszunk...neki igy jo... Ha kerdezem mit ebedeljunk akkor

1)nekem mindegy

2)azt nem szeretem annyira


En22. O30 .


2016. júl. 17. 09:52
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Konyorgom segitsetekbhogy egy ilyen majom ferfival mit lehet csinalni.

Vitatkozni nem akarok vele... Nem kell a balhe.

Oke orulhetnek hogy ugymond "nen veri le rajtam hogy miert nem fozok" de ez se jo igy....

2016. júl. 17. 09:55
 2/18 anonim ***** válasza:
41%

Megkostolnám a főztödet.

Tényleg, nem játszunk el egy ilyet?

ÉTelhordóval kiállsz az ajtóba és mondod neki, hogy egy 30 éves srácnak viszed a GyK-ról, mert szereti a szabolcsi finom falatokat... és a kajákat is ;)

2016. júl. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Vagy egy masik eset: 1hete tesomek vendegeskedtek nalunk.

Akkor is jott azzal hogy szerinte ne legyen sult husi... Aztan amikor ebedido volt 3x(!!!!) szedett belole. Tesomek is 2x.

Tehat csak ehetot keszitek.

2016. júl. 17. 09:57
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

"Alapbol olyat fozok akit szeretunk mindketten." Lehet csak te szereted azokat akiket megfőzöl, a párod már kevésbé :D

...boooocsiiii de nem bírtam kihagyni :D


Am lehet csak te éled meg hisztinek. Anyuci nem kérte ki a véleményét. Azt eszi ami van és kész. Te meg körbeugrálod és kisinterjút tartasz a holnapi kajáról. Nem akarja hogy ennyit problémázz a kaján és így akar lerázni. Szerintem ne kérdezgesd annyit. Az lesz amit főzöl és pont. Túl komplikálod a dolgot szerintem.

2016. júl. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Koszi..kedves Vagy hogy megkostolnad:D

De a Szabolcsi szarmazast es azt hogy ehetoen fozok nem dicsekvesbol irtam. Csak mondani akartam hogy nem az a baj h ehetetlenul fozok...


Meg az anyukajahoz sem hasonlithat ilyen teen.

Mert khmm. Az O anyja alig tud fozni..vagy max ugyanazokat... Aztis izetlenul olykor

2016. júl. 17. 10:01
 6/18 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, miért nem vele beszéled ezt meg. Nem veszekedni kell, csak el kell mondani hogy téged mi zavar, stb.


Másik meg hogy azért marhapörköltön meg szárnyas húsokon kívül is van sok féle étel, próbálkozz gombapörkölttel, rakott krumplival, stb. De persze előbb beszéld meg vele, hogy mi az, amit ő szeret. Szóval én azt csinálnám a helyedben, hogy minden nap (mármint minden főzéskor) felajánlanék egy-két ételt, és ha nemet mond rá, akkor találja ki ő, hogy mit kér. Ennyi.

2016. júl. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

Figyu, az egy dolog, hogy megkostólnálak a főztöddel együtt, de a lényeg, hogy a srác nem érzi pontosan, hogy mije van neki általad.

Elég ritka ma egy olyan csaj, aki ilyeneket meg tud főzni(valóban csak a vidékről származó lányok), szóval valamiképp éreztetned kéne vele.

Pl. a féltékenység jó szolgálatot tud tenni: mondd neki, h mivel ő nem eszi a főztödet, van rá srác, aki bőven örül a törődésnek és a házias ízeknek. Sztem gyorsan fog kapcsolni.


A másik megoldás, hogy egyszerűen nem főzöl és ha neki jó úgy, akkor win-win. Csinálj akkor csak magadnak.

2016. júl. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem csak ezek a kajak leteznek.

Ezeket csak peldakent irtam.

Ma huslevest fozok az tuti. Mivel EN azt ennek :D


Amugy a felsorolt eteleket pont O szereti... Mivel a tojasos nokedli...gomba porkolt...rakottkel. Bakonyi..brassoi stb az az O kedvencei.

Hm. Szerintem 2.nak brassoi lesz (azt szereti) meg magamnak oooo... Spenot:D

2016. júl. 17. 10:16
 9/18 anonim ***** válasza:
41%

Szia nagylány!


Feltetted már neki a kérdést, hogy drágám mit szeretnél ma enni?

2016. júl. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Igen, Kedves Utolso.

Ezt minden nap megkerdezen a valasz:

"Nekem mindegy" VAGY. "Hagyjal mar ezzel...rad bizom"

VAGY. "Nem tudom"

2016. júl. 17. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!