Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehette ezt velem? Mindent megadtam neki amit csak lehetet anyagi és szerelmi téren, én soha nem csináltam semmit de ő? Szeretője van a mennyaszonyomnak! Nem birom ezt a lelki tehert de nagyon fáj hogy az akit életem párjának gondoltam megcsal!

Figyelt kérdés

4éve vagyok együtt a mennyaszonyommal, de csak 1éve jegyeztem el ő igent mondott.

4hónapja megkezdődőtt az amiről álmodni se mertem: Elrakja a telefonját eddig mindig látható helyen rakta bár nem nézegettem de mostmár nem látom vagy a táskába vagy az autójába hagyja!A vezetékes telefon éjszakánként csörög olyan hajnali 11-12 körül ha én veszem fel semmi, nem szól bele senki vagy egyszer csak beleszóltak hogy téves de ha ő akkor beleszólnak és én mindig úgy teszek mintha aludnék és hallgatózom és párom azt mondja hogy most nem alkalmas!Minden 3.hetem éjszakai műszak gondolom akkor sem unatkozik!

Nem tudom mi tévő legyek!Körülbelül 6hónapja egy ismerősőm látta hogy minden nap beszállt egy fekete autóba amit egy pasi vezetett, de nekem ezeket elsem mesélte gondolom hogy az lehetett az szeretője bár akkor még jól titkolta.

Hirtelen eltünik, csak azt mondja hogy nem sokára jövök, sokszor megy az állitólagos barátnőjéhez!Gondolom az is kamu!

Arra gondoltam hogy valahogy kideritem de hogy?


2010. ápr. 16. 08:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
22%

...És ilyen helyzetekkor is csodálkoznak a nők ha olyan pofont kapnak h szétszakad a fejük...Ez is megérdemelne 1 hatalmasat. Sose ütöttem meg nőt, de az ilyenek megérdemelnék, kiborító:@ Helyedbe azt csinálnám, hogy kipakolnám minden cuccát a ház elé és menjen amerre lát.


Sajnálom öregem:S

2010. ápr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
A legcélszerübb ha rákérdezel!Vagy amikor éjszakás vagy vegyél ki egy hét szabadságot a tudta nélkül és lesd meg elmegy-e otthonról valahová vagy hogy hozzátok be megy-e valaki de akkor ne kérdezz még rá a dologra!Jobb ötletem nincsen sajnos!
2010. ápr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Kideríted? Ha az éjszakai telefonok igazak akkor nem igazán kell nyomzogatni
2010. ápr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Most írtál le elég sok bizonyítékot, de ha rajta akarod kapni ajánlom, hogy vegyél ki egy nap szabit, tuti lesz találkozó valamikor. Ha pedig rajtakapod tessék szembesíteni a dolgokkal és rakd ki nyugodtan.
2010. ápr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

részletes számlát kérj a telefonokról,ugyis kitünik,ha egy bizonyos szám van benne sokszor...

meg a szabadság se hülyeség...

2010. ápr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
részletes számlán csak a kimenő hívásokat látod. vagyis ha éjjel a pasi hívja rendszeresen annak a számlán nincs nyoma
2010. ápr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
61%
A nők rosszabbak mint a férfiak. Mi a kapcsolat elején esetleg félremegyünk, a nők pedig akkor, amikor már elmélyültek a dolgok...
2010. ápr. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Néha megesik, hogy nem esik
2010. ápr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Jóötlet ez a részletes számla, mert gondolom ő is hivogatja!De nem csak a vezetékesről hanem a mobiljáról is mivel elég rengeteget fizetünk!

Kezd elegem lenni!Bocsánat ha nem mindig tudok írni de épp dolgozom.

Ja és köszönöm mindenkinek!

2010. ápr. 16. 09:30
 10/25 anonim ***** válasza:
Le kéne egyértelműen buktatni, mert ha ilyen ravasz, még képes lenne úgy kimagyarázni a dolgokat, hogy te érezd magad hülyén, amiért nyomozni mertél utána. Mindent meg lehet beszélni, de az árulásra nincs mentség. Kitartás és örülj, hogy még most kiderült.
2010. ápr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!