Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Egy srac(17) es egy lany(15) osszejonnek, 1 ev utan a srac kidobja a csajt, mert meg elni akar. Kavargat masokkal, lesz egy uj kapcsolata, az uj lanyt csak potleknak hasznalja. Majd rajon,hogy neki megis az elozo kell, dobja az ujat es visszamegy a regihez. Egyutt vannak plusz 4 evet, majd szakit a lannyal es megint kavargatassal akar vigasztalodni. A 4 eve potleknak hasznalt lannyal is ujra osszeakad, smarolnak, 2 nappal utana meg vissza akar menni megint az elozohoz.


Ki a legkiszolgaltatottabb, es mi jarhat egy ilyen embernek a fejeben..? Mit gondoltok?


2016. júl. 18. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

simán idióta...

a csaj is az, ha visszafogadja...


23F

2016. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:

A legkiszolgáltatottabb én vagyok, jujjj.


Akaratgyenge, jellemtelen emberek gyülekezete ez a történet.


26/F

2016. júl. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért jó ez bárkinek is?
2016. júl. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Jujj?:D


Csak nem ertem, miert jo ex utan megint ugyanazzal az emberrel megprobalni felejteni, amikor elozo alkalommal nem sikerult. Meg ugy az egeszet nem ertem :D


Koszi a valaszokat:)

2016. júl. 18. 15:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Hülye aki visszafogadja 😁
2016. júl. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van külön kategória ennek a korosztálynak a szerelmi problémáira. Gondoltam, jelzem.
2016. júl. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Költőnő? ***** válasza:
Istenem, mit keres ez a kérdés ebben a kategóriában????
2016. júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Miért, 20 és 22 évesen az ember nem felnőtt?
2016. júl. 18. 18:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!