Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ha őszintén szeretite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha őszintén szeretitek a barátnőtöket, képesek vagytok "harcolni" érte?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,hogy valami hülyeségen összevesztek,szakítotok,képesek vagytok bocsánatot kérni?

Ha a lány mondjuk úgy dönt,hogy kilép az életetekből,megkeresítek,vagy hadjátok elmenni?

Ha tudjátok,hogy ő szeret,és nektek is fontos,persze!


2010. ápr. 16. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Engem a baratnöm ott akart hagyni mert, es igaza volt, elkezdtem nem törödni vele. Raebresztett hoyg menyire szeretem es 2 hetig nem "harcoltam" hanem "galaxisokat romboltam" hogy visszaszerezzem es sikerült. :-D


25/F

2010. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy összeveszés után nem szakítok senkivel.


Ha a csaj meg egy ilyen hisztis kis szutyok aki egy vitát csak úgy tud lezárni, hogy szakít, akkor én biztos 2 fűszálat nem tennék érte keresztbe.

2010. ápr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha tudom azt hogy szeret, és látok kicsi esélyt is arra, hogy mi összejöjjünk illetve visszaszerezzem, akkor addig "harcolok" míg porszemnyi esélyt is látok rá.


De szerintem "harcolni" szó nem a legjobb kifejezés arra amikor szakítás vagy egy csúnya vita után vissza akarod édesgetni a barátnődet.


Ez inkább olyan dolog, hogy ha mondjuk a lánynak van barátja de tudom hogy legszívesebben szakítana vele, de nem mer, vagy nem akar egyedül maradni, és csak azért van vele, és nem szereti, akkor harcolok érte, hogy bebizonyítsam neki azt hogy nekem szükségem van rá és hogy szeretem.

2010. ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Másodiknak mondanám,hogy nem a lány

szakított,a fiú dobta ki!

Abban az esetben is küzdenétek érte,ha eddig mindig a lány kért bocsánatot,mindig ő volt az aki "harcolt" a kapcsolatért,de most úgy döntött,hogy nem teszi,pedig nagyon szerelmes?

2010. ápr. 16. 16:23
 5/8 anonim ***** válasza:

3. vok:


Ha érzem, tudom azt hogy szerelmes még belém akkor igen harcolnék érte:)

2010. ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi kedves utolsó!Szerencsés lehet a barátnőd!:)

Remélem én sem tévedek,és engem is szeret ennyire a párom!

2010. ápr. 16. 18:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Harcoljon a Rambo 3. Rossebnek se hiányzik. Ki a csoda akar egy kapcsolatban harcolni?

Persze a bocsánatkérés más dolog. Van neki adott esetben helye.

2012. febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, csak azért ne legyen belőle banda vagy bolygóközi háború. :)
2013. szept. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!