Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet "eltüntetni" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet "eltüntetni" a szexuális kisugárzást?

Figyelt kérdés

Többször összeveszik velem a párom, mert szerinte mindenben kihívóan festek. Állítólag a fent említett ok miatt nyomulnak rám a férfiak, plusz nem segít, hogy folyton mosolygok és barátságos vagyok.

Most akkor legyek morcos és bunkó!? Nem érti meg, hogy nekem nem kell más, csak ő. Soha nem ártanék neki. De valami ruhát is fel kell vennem, nem?



2016. júl. 23. 23:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Ne légy r.i.bi
2016. júl. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a ruhán múlik. Persze az is erősíthet rajta.
2016. júl. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
szerintem 1 normális pasi büszke ha a párját más is szexinek látja,hisz jó érzés hogy jól döntött. Inkább a párodat kellene eltüntetned .
2016. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok. Már nem is sminkelek, amióta együtt vagyunk. Még szájfényt se. Térdgatyánál rövidebbe nem megyek nyáron sem, még a boltba se. A hasam életemben nem volt kint.

Nem értem, hogy mit csinálok rosszul?. Senkit sem bátorítok soha. Nem is ismersz egyes és azt gondolod, ribi vagyok. 30 éves vagyok és ő a harmadik barátom. Az elsővel le sem feküdtem, mert túl fiatal voltam.

2016. júl. 23. 23:48
 5/15 A kérdező kommentje:

Különben én egyáltalán nem látok magamban semmi extrát. Ráadásul szégyenlős is vagyok. Strandra ki sem megyek, mert cikinek érzem. Akkor mégis mitől fél?

Más is jár postára meg boltba és máshoz is becsönget a postás.


Tudom, hogy hülyeség, de szeretem és soha semmin nem problémázunk, csak ezen a kusugárzáson. Illetve mindig ezzel jön.

2016. júl. 23. 23:52
 6/15 RRR ***** válasza:
78%

a megoldás:

eltünteted ezt az emeletes barmot az életedből

2016. júl. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Ne legyél annyira közvetlen a pasikkal.
2016. júl. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A pasid elég erőteljes önbizalomhiányban szenved amit rád vetít,hogy te is rosszul érezd magad, nem csak ő.
2016. júl. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem csak a pasikkal vagyok közvetlen, hanem az idősekkel, a szerencsétlen alkoholpistákkal is, a nőkkel. Utóbbiakhoz képest a pasikkal már régen megtartom a lépéstávolságot, már csak a probléma elkerülése miatt is.


Köszönöm a válaszokat, ha megértené, hogy nekem nem kell más, akkor nem kellene leépítenem.

2016. júl. 23. 23:58
 10/15 A kérdező kommentje:
Szerintem is az önbizalmával lehet gond. Pedig nekem nagyon bejön mindene. De azt szoktam tőle kérdezni, mikor már túl leszólja magát, hogy ha olyan túl jó nőnek tart, akkor szerinte miért lennék gáz hapsival?
2016. júl. 24. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!