Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit kéne írnom neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne írnom neki?

Figyelt kérdés
Lehet tiszta bénána vagyok de nem tom mit írjak. Szoval meg tettszett valaki évekig joformán nem is beszéltünk.Felvettem Msnre és nem tom most mit írjak. (azon kivül hogy mizu? mien volt a napod, Mit csinálsz?...) Ötletek?
2010. ápr. 16. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
bánáná?
2010. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez sztem úgy magától jön... Pl elején süsd el, hogy "Tetszel nekem béjbee! :)" oszt jónapot' fellendül a beszélgetés. Azutáni nap meg hívd el valahova, természetesen élőbe..
2010. ápr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

sziaa

szerintem mond az neki h régen beszéltetek mennyire megváltozott stb..

megdicsérheted a képét... mondhatod h cuki v mittomén

megkérdezheted mizu

ha azt irja semmi de visszakérdez akk meg te mesélj el egy két érdekes dolgott még ha nemisigaz :) v nemtom :D

2010. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz a relativitás elméletről? Hogyan befolyásolta az életedet a modern teológia? A krisztusi strigák szerinted is reálisak? OSZT SZOPOL-E?
2010. ápr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ha lehet normális válaszokat írjatok!
2010. ápr. 16. 22:37
 6/8 A kérdező kommentje:
de most tényleg, ilyeneket ne írogassatok basz-ki!:@
2010. ápr. 16. 22:44
 7/8 anonim ***** válasza:
hobbi, suli, filmek, bármi ami eszedbe jut... nem igaz, hogy nincs bennetek semmi kreativitás
2010. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
beszélhettek például a hüvelygombáról is...megosztjátok egymással tapasztalataitokat ebben a témában...stb....
2010. ápr. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!