Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Baj ha a párotok 2 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Baj ha a párotok 2 év után sem árulja el, hogy mennyit keres? Vagy nem is kell azt tudni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 27. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ. Ha együtt élünk, minden kiadásunk közös, akkor azért nem árt tudni, legalábbis szerintem.

Amíg csak találkozgatunk, és úgy "járunk", addig semmi értelme tudnom. Én se tudom, mennyit keres a párom, pedig lassan egy éve vagyunk együtt, és 3 éve ismerem.

Mondjuk az fura lenne, ha nem mondaná el, ha kérdezném..

2016. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha látványosan titkolózna, az fura lenne. De amíg nem élünk közös kasszán, nem nagyon érdekelne.
2016. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi 6 éve vagyunk házasok, de még most sem tudom pontosan mennyit keres.
2016. júl. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
látványosan titkolózna. Hogyan lehet látványosan titkolózni ? :D
2016. júl. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos strici vagy drogdealer
2016. júl. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem semmi közünk egymás fizetéséhez. Mi egy éve vagyunk együtt, fél éve élünk együtt. A rezsit felesben fizetjük, a nyaralásokat, kiruccanásokat hol egyikünk, hol másikunk, közös kasszáról szó sincs. Nagyjából tudjuk a másikról, hogy elég jól keres, többről nem is kell beszélni. 25L 39F
2016. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem jött szóba oké, de ha együtt éltek közösek a kiadások nyilván tudja a másik. Nekem fura, ha a másikban egyáltalán felmerül, hogy ne mondja el.
2016. júl. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem jobban érdekel, hogy miből él.

(Mondjuk ebből kb. be is lehet lőni, mennyit keres.)

Amíg becsületes munkája van, nem érdekel.

2016. júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pl ha gyárban dogozik két műszakban, az zavaró?
2016. júl. 27. 17:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem baj, de akkor én sem fogom megmondani és arra ne is gondoljon, hogy köszös kassza lesz vagy ilyesmi...
2016. júl. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!