Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? A barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? A barátnőmet vagy a szeretőmet?

Figyelt kérdés
EGyütt vagyok egy lánnyal 7 éve, volt közben egy 3 éves szünet, most újra összejöttünk egy éve, de közben van egy szeretőm is, akit nagyon szeretek és fontos nekem, a barátnőmet is szeretem, de úgy érzem nem szerelemmel. A család/barátok mindeki azt várja, hogy mikor kérem meg a kezét, megvettem a gyűrűt is de elbizonytalanodtam, a szeretőmmel jobban érzem magam, több a közös bennünk, ugyanazokat az értékeket képviseljük stb, a barátnőm megtudna adni nekem mindent, tipikus háziasszony alkat, szereti a gyerekeket stb, a másik lány még nem, dolgozik, karrierista, igazából még csak 21 éves, gy beleférne késöbb is a család...nem tudom mit tegyek. szerintetek?

2016. júl. 28. 13:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Te is tudod a választ csak biztatást varsz h meg merj válni a régi kapcsolatodtol. Merj oszinte lenni magadhoz es legyél azzal aki nagyobb örömet okoz.
2016. júl. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
ezt csak te tudhatod
2016. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Noren1989 ***** válasza:
83%
+1 a #1eshez
2016. júl. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Több közös ismerősünk is tudja, hogy vettem neki gyűrűt, kb elvárják hogy megkérjem a kezét, így nagyon gáz viszakozni
2016. júl. 28. 13:41
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Hát én ezt a kérdést már olvastam ma egy másik ember szemszögéből. És nem is mondok többet minthogy Alex C jól írta. 😃
2016. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Az nem hiszem, hogy én voltam :) De köszönöm Válaszod!
2016. júl. 28. 13:43
 7/16 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Igazán nincs mit. De írtam neked privátban is.

2016. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Szerintem ne akarj úgy elvenni egy nőt hogy nem szereted. Neki is rossz lesz meg neked is! Az ismerősöknek meg nincs beleszólásuk elvégre nem ők lesznek boldogtalanok hanem ti. És szerinted milyen érzés lenne annak a lánynak ha megtudná hogy neked még volt mellete egy szeretőd is. Még jobban kicseszel vele. Meghát gondolom egy házasság sem vetne véget a félre dugásnak és hát gondolj bele hogy amíg a feleséged otthon szenved a gyerekkel addig te más nőt kefélgetsz. Ez elég gáz. Amúgy nincs bűntudatod?
2016. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Válaszd a szeretőd!
2016. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Zárd le a gyűrűst, folytasd a másikkal. Add meg a barátnődnek az esélyt arra, hogy valakivel ő is úgy legyen egész, ahogyan te a szeretőddel. Te is tudod, hogy ez így fair. Nem akarhatod elvenni, ha másért vagy oda! Plusz utána még el is kell válni, minden feleződik. Így is úgy is te jössz ki sz@rul a történetből, de akkor ez már a kisebbik sz@r szerintem.
2016. júl. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!